Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçmayın la.Kata show görüyoruz diye adamı hemen amiral yapmışsınız.BM Kata'ya sen kimsin ki beni koruyorsun diyor.Bunu Aka'ya Aok'a yapamaz.Yonko ve amiral biraz daha ayrı.Bunlardan sonra sağ kol gelir.

Yine birilerini amirale eşitleme Zaman'ı gelmiş. Tamam kata bir hayvan kafa sektirerek ayağa kalkma nedir. Tamam 10 numara karakter çok güçlü. İyi güzelde bir sakaya bakıyorum bir buna neresi yakın acaba ? Sakanın performansını gördüğünüz kişi Wb ve Ada'm esiyor Mf de. Şimdi marco kizaru düşününce tamam üstünlük kurmak zor gözüküyor lakin saka yada kuzan kata düşününce yok abi amirel seviyesi ayrı

Grand Line - Yeni Dünya
Arlong-Hody (Girişten önce)
Croco-Dofly (Organizayson,Shichilik,Paramecia)
Enel-Kata(Lastik meyvesiyle ilişkileri,üst düzey k. haki,çanı çalma ve sırtı yere gelme metaforları)
Lucci-Kaidou(Zoan,fiziksel güç ve tüm tayfa vs bekliyorum)
Moriah-?BB belki
Marineford-Son savaş

Şu gerizekalı Brulee'yi ne diye konuşturuyorsun Oda ? Bir şeyi anlatmak icin illa gözünü çıkarmak zorunda mısın okuyucunun ? Nasıl bir mal oldun sen ya :(

Meyve kullanımı konusunda güzel şeyler öğrendik. Kata meyvesini efsane kullanıyor. Dövüşün ilerleyen safhaları daha da sert geçecektir. Kata'nın sırtı yere gelir ama yenilmez.
Bence kata Luffy'nın ilham perisi olcak. Dayak yedikçe kendisini geliştirmek için farklı perspektif ile yaklaşmayı da deneyebilir diye düşünüyorum da inşallah Luffy'den bu beklentilerim de çok fazla değildir :hhh:

Gerçek mi değil mi bilmiyorum ama kata'nın boyu yaşı ve üçüz olduğu açıklanmış :S

Hocam Dof'ta kendini savunmak için karın bölgesini de koka yapıyor. Ancak Kata'nın saldırılarına ise yetişemiyor.

Yani G4'te karın bölgesinde koka yok darbelere karşı ayrıca yapması gerek.
Bu G4’ün haki basıldığı yerler hiç mantıklı değil yalnız.Sırf şekil olsun diye çizmiş oda.

luffynin tepki vermemesi de saçma olmuş.Adam gözünün önünde 2 tane kol yaratıyor tabiri caizse.İnsan bir düşünür neden xd Odanın haki çizmiyim falan diye düşündüğünü sanmıyorum nedense

Bu G4’ün haki basıldığı yerler hiç mantıklı değil yalnız.Sırf şekil olsun diye çizmiş oda.

luffynin tepki vermemesi de saçma olmuş.Adam gözünün önünde 2 tane kol yaratıyor tabiri caizse.İnsan bir düşünür neden xd Odanın haki çizmiyim falan diye düşündüğünü sanmıyorum nedense
Manga bize hızı tam olarak yansıtamıyor. Sonuç olarak Dof'un saldırısına karşı kendini savunabilmişken Kata'nın saldırısına karşı savunamamış gibi bir durum var hem de bir değil iki defa.

Yine Dof saldırırken verdiği tepkiden de özellikle çizildiği belli. Onun için Luffy Kata'nın saldırısının karın bölgesine geleceğini kestiremedi diye yorumlamak durumundayız bence.

5 metre fazla olmuş. Kalıp olarak Doflamingo ve Amiral ile ayni görünüyor mangada. Ben 3.5 metre felandir diyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık