Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jelibon değil. Ayrıca şeytan meyveleri ruh olduğundan sonradan yeni tür şeytan meyveleri niye çıkmasın?

Evet haklısın hiç bu açıdan düşünmemiştim. :D

Olabiletesi var. Özellikle uyanış seçeneklerden biri ama bunu zaman gösterecek bence. Alex Ferguson'nun bir sözü vardı ya "İstatistikler mini etek gibidir çoğu şeyi gösterir ama en önemli şeyleri gizlerler" tarzında; bu amiral savunması muhabbeti de oraya gidiyor gibi.
Öyle tabi bu dövüşte netleşmezse en az 2 sene netleşmez en fazlaya ise benim matematiiğim yetmez : -))

Son düzenleme:
Jelibon değil. Ayrıca şeytan meyveleri ruh olduğundan sonradan yeni tür şeytan meyveleri niye çıkmasın?
Dalga geçiyorum yahu insan yapımı o kadar çok meyve var ki One Piece evreninde mochiye sıra gelene kadar önce bizim luffy'nin meyvesinden başlamak gerek :D ama cidden bu hakili yumruğu almama olayına takıldım ben havada kaldı bu konu Oda'ya sorulmalı :hmm:

Evet burdan da anladığımız gibi Marco ve Vistanın, Akainuya etki etmeyen hakili saldırısının neden etki etmediği ortaya çıkmış oldu...
Kaç yıl sonra bu açıklığa kavuşmuş oldu sonunda...
Güzel bir savaş olacak fakat Luffy için zaman geçiyor sürekli form değişip acaba G4 ün süresini uzatabilir mi diyeceğim ama form değişimleri çok yavaş oluyor...
Chopper gibi seri yapabilse belki G4 ü uzatabilir...
Bakalım gelecek bölüm Sanji acaba Oven la mı kapışacak? Ben öyle olacağını düşünüyorum nedense...
Sonuç olarak 4. büyük Oven.

Yorumları okuyunca aklıma geldi.Teach cidden fazla güçlü olmuş bana kalırsa . Adam hem meyveleri iptal ediyor,hem deprem meyvesi var bide haki de iyiyse ohooo! Luffy bu adamı alamaz KK olsa da . Hani luffy meyvesiz baya tıfıl bir adam.
Yok ya tipine bakma sen Luffy süper insan gücünde biri. Meyvesi olmasa da fiziksel gücü bu kadar olurdu onun ama Teach konusunda haklısın biraz fazla güçlü oldu final bossu olacak diye herhalde :bilmem:

Doff luffye tekme attığında oda luffynin karnını hakili çizmişti. Gerçi yana vuruyor tekmeyi ama normal karnını da hakili çizmiş
Hocam Dof'ta kendini savunmak için karın bölgesini de koka yapıyor. Ancak Kata'nın saldırılarına ise yetişemiyor.

Yani G4'te karın bölgesinde koka yok darbelere karşı ayrıca yapması gerek.

Demek Luffy baştan beri bu yüzden kaçmaya çalışıyormuş. Açığı bulduğu an yapıştırmaya başladı. Ama bayağı bir sert kayaya tosladı.
Katakuri'nin dayak yerken sakinleşme çabasına hayran kaldım. Adam G4 dayağı yiyor ama umursamıyor bile. Yine seni bir daha hafife almayacağım falan diyor. Öfff alacaksın biliyoruz.
Kapakta yine bir 1000 yıl muhabbeti geçmiş. Zunisha'da da 1000 yıldır yürüyor demişti Oda bey. Neler olmuş o zamanlar acaba. Olaylar o zamandan fokurdamaya başlamış. 100 sene sonra da paylamış herhalde :D

Öyle tabi bu dövüşte netleşmezse en az 2 sene netleşmez en fazlaya ise benim matematiiğim yetmez : -))
Bakalım göreceğiz.

Dalga geçiyorum yahu insan yapımı o kadar çok meyve var ki One Piece evreninde mochiye sıra gelene kadar önce bizim luffy'nin meyvesinden başlamak gerek :D ama cidden bu hakili yumruğu almama olayına takıldım ben havada kaldı bu konu Oda'ya sorulmalı :hmm:
Dalgınlığıma gelmiş birden çok şeyle ilgilenince dalga geçtiğini anlamadım :D Pst görüp yazıp başka yere bakıyorum. Göreceğiz neymiş bu amiral savunması.

Evet burdan da anladığımız gibi Marco ve Vistanın, Akainuya etki etmeyen hakili saldırısının neden etki etmediği ortaya çıkmış oldu...
Kaç yıl sonra bu açıklığa kavuşmuş oldu sonunda...
Aslında çok güzel bir noktaya değindin. Ben o sahnede Marco ve Vista'nın b.hakisi konusunda çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım. Eğer dediğin gibi Sakazuki o sahnede k.haki ile logia savunması yaptıysa, bu karakterlerin saldırı gücüyle ilgili düşüncelerim değişecek.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık