Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım göreceğiz.

Dalgınlığıma gelmiş birden çok şeyle ilgilenince dalga geçtiğini anlamadım :D Pst görüp yazıp başka yere bakıyorum. Göreceğiz neymiş bu amiral savunması.
Sakazuki'den kan çıkmıştı marco ve vista saldırdığında, bence dayanıklılığı çok fazla olduğundan takmadı pek o saldırıları ama kuzan WB'nin saldırısından nasıl etkilenmedi onu açıklayamayız gerçekten. Katakuri onlarla aynı şeyi yapmıyor da olabilir farklı bir meyve sonuçta dediğim gibi çok havada kaldı bu konu ne desek boş olacak bekleyip göreceğiz dediğin gibi neymiş bu :D Bu arada osm ligi açsak oynar mısın :oleyo2:

Marcodan beri sağ kolları amirallerle eşit görüyordum ama belki Marco istisnadır diyordum, ama yok Katakuri ile artık Amiral=Sağ kol ifadesi resmen kesinleşti benim için.

Şu anda Katakurinin Akainu dışında tüm amirallerle savaşına %50 ye %50 veririm hatta duruma ve rakibe göre Katakuriye daha fazla oran bile verebilirim haki olsun meyve olsun adam neredeyse her şeyde zirvede (en azından şimdilik )

Güçlü Mochi'nin daha güçlü farklı varyasyonları varsa Katakuri benim açımdan amirale yakın yani Marco ayarıdır. Bir de dayanıklılığı KingKong Gataling'ten bayılmadan çıkacak kadar olursa direk amiral seviyesi derim.

Bu arada amirallerin de geleceği görecek kadar k.haki sahibi olduğunu öğrenmiş olduk.

Merak ettiğim bir konu Rayleigh bizim Luffy'e haki hakkında herşeyi öğretmiş demekki , Hakinin maddenin özüne ulaşabildiği vs. söylüyor fakat bu adam Luffy'e gözlem hakisi hakkında detaylı eğitim vermedi mi bizimki yeni yeni öğreniyor.

Katakuri üstüne düşen görevi 2_3 sayı sonra doldurur. Dayağını yer olur biter. Big Mom umarım bu arc sonunda düşmez. Luffy ileride onuda indirip bölgelerini alır.

Sanjinin lafından sonra hâlâ nasıl Katakuri alır diyorsunuz.

Tipik shounen senaryosu. Luffy kesin kazanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık