Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haci bu gozlem hakisiyle savusturmaya neden bu kadar sasirildi anlamadim.Marineford da gordugumuz herkesin amiral savunmasi diye bildigi sey bu iste.Aokiji'nin Beyazsakal tarafindan olmemesini saglayan.

Haki-meyve dengesi şahtı, bu bölümle şahbaz oldu benim için. Bu sayıyı okurken kendimi balık gibi hissettim.

Sanji'ye biçilen role de bitiyorum ya!

Logia savunmasi tam bir saçmalık abidesi. Adamın vücudu zaten maddeden oluşuyor ve haki ile o maddeyi aşıp vücuduna dokunuyorsun. Şimdi adam kalkmış saldirıyı görünce vücudumu maddeye çeviriyorum diyor, ulan zaten vücudun maddeden oluşuyor hani dese ki darbeyi görüp boşluk yaratıyorum boşluktan geçip gidiyor anlarım ama öyle bir şey de yok. Mangaka bildiğin sıvamış, logialar biraz güçlü olsun istemiş ama mantıksiz yani. :)
Okuduklarım arasındaki en mantıklı açıklamalardan biri. Demek ki ben olayı doğru anlamışım bende sıkıntı yok. Bunu daha düzgün bir temelle açıklamalı. Duyunca hakikaten mantıklı demeliyiz. Neyse zamana bırakalım en iyisi.

Haci bu gozlem hakisiyle savusturmaya neden bu kadar sasirildi anlamadim.Marineford da gordugumuz herkesin amiral savunmasi diye bildigi sey bu iste.Aokiji'nin Beyazsakal tarafindan olmemesini saglayan.
Zaten tartışılan konu o. Haki niye öze ulaşmıyor bu hala tam açıklanmadı bence.

Benimde aklıma gelen seçeneklerden biri o ama Katakuri'de sanki Luffy'nin vurduğu yer mochi oluyor ve kuma vurunca kumun dağılmsı gibi bir izlenim verdi. Ya da şöyle örnek vereyim hakisiz Luffy'nin Croco'ya vurması gibi. Çizimden dolayı da bana böyle öyle geliyor olabilir.
O çizimlere çokta takılmamak lazım.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/88/884/page/8

Şu sayfada Luffy'nin yumruklarının boşa gittiği belli oluyor.

Arkadaslar bu Katakuri'nin amiral savunmasindan sonra aklima bir teori geldi;

Acaba Buggy'nin meyvesi zaten Bara Bara No Mi oldugundan meyve dogasi geregi tum kesiklerden kaçınıyor olabilir mi ? (Haki dahil)

Arkadaslar bu Katakuri'nin amiral savunmasindan sonra aklima bir teori geldi;

Acaba Buggy'nin meyvesi zaten Bara Bara No Mi oldugundan meyve dogasi geregi tum kesiklerden kaçınıyor olabilir mi ? (Haki dahil)
Buggy de ters mantık var herhal, korkunca istem dışı bölünüyor. Ondan hakiyle kesilmiyor :D

Bu da silahlanma hakisi ne kadar güçlü olursa olsun bir faydası olmadığını gösteriyor.Daha öncede söylemiştim,luffy bu dövüş sayesinde kata kadar gözlem hakisinde ustalaşacak ve öyle yenebilecek.Kata gibi bir adam 2.kez hata yapmaz ve kendine vurdurtmaz artık.
Buraı ciddi mi yazdın?
G4'un temeli BH ve silahlanma. Luffy'de şuan gözlemden cok silahlanmada usta ve bununla rakbini öttürüyor.

Yararı yok demen seri dinamiklerine ters düşer. Herşeyin sırası var. Luffy dçvüşe dövüşe öğrenecek dövüşürken KH kullanmayı. O dövüşte pek sakin kalıp odaklanamadığından kullanamıyor. Artık Kata'dan sırrı kapıp öğrenmeli. Yoksa canı daha çok yanacak.
1
Bak 10.-11. sayfada Güçlü Mochi'yi erken göremediğinden karnına koka basıp savunmaa geçemedi ve Kata'nın gördüğümüz en güçlü darbesini çıplak karnına yedi. Canı çıkacaktı nerdeyse.

Kata’nın yere kafa atması çok iyi olmuş lan :D
- ‘bölgemizde gezen hiçbir gemiden haberimiz olmayacak’ sözünden sonra kesinlikle birileri çökecek BM bölgesine emin oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık