Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kalkar kalkmasına da, ben konuşmalarına takıldım. Balık adam arcta ki Hody'ye benzer konuşmalar hissettim tiksindim biraz.

Okuduklarım arasındaki en mantıklı açıklamalardan biri. Demek ki ben olayı doğru anlamışım bende sıkıntı yok. Bunu daha düzgün bir temelle açıklamalı. Duyunca hakikaten mantıklı demeliyiz. Neyse zamana bırakalım en iyisi.

Zaten tartışılan konu o. Haki niye öze ulaşmıyor bu hala tam açıklanmadı bence.
Adamin saga yada sola kaymasindan bir farki yok bunun.Adam hasar gelecek yeri bos birakiyor.Bir delige yumruk atmak gibi.Bir savasta sakin kalmak buyuk basari,Akainu Beyazsakal'dan korkunca dagilmisti mesela.Sonuc olarak gozlem hakin karsidaki adamdan iyiyse,adamin delik acacagi yeri de farkedip vurabilirsin.Sadece silahlandirmayla degil,gozleminle de savasman gerekiyor yani.

Ayrica gozlem baya hassas biseymis.

Benim aklima nedense Sanji'de bir logia meyve gorebilecegimiz geldi.

Adamin saga yada sola kaymasindan bir farki yok bunun.Adam hasar gelecek yeri bos birakiyor.Bir delige yumruk atmak gibi.Bir savasta sakin kalmak buyuk basari,Akainu Beyazsakal'dan korkunca dagilmisti mesela.Sonuc olarak gozlem hakin karsidaki adamdan iyiyse,adamin delik acacagi yeri de farkedip vurabilirsin.Sadece silahlandirmayla degil,gozleminle de savasman gerekiyor yani.
Luffy'nin üç seçeneği var gibi. Sakin kalmasını engelleyecek tarzda bir şey bulmalı. Ki h.haki ile bu etkiyi oluşturabilir. Ya daha fazla k.haki kullanacak ki bu şu an için imkansız gibi. Ya da denildiği gibi baya büyük bir alana etki edecek şekilde yumruk atacak ki boşluk yapsa da bir anlamı olmayacak.

Özel paramecia demesinin bir mantığı yoktu harbiden. Yani adam bildiğin logia olmuş. Yaptım oldu özel paramecia işte.:D
Lufy ya da x karakter, yumruk attığında elini aşağı yuları oynatsa ne olacak. Wb misal bisento ile deldi ama boydan boya kesmeye başlasaydı ne olacaktı. Smoker duman olunca Vergo işim kolay diyordu, bu boşaltma kısmı saçma oluyor. Adamı ortadan ikiye kes, vücudumu diğer tarafa aktarmıştım. Ne kol verirler ne başka şey.

Logiaların haki savunmasının nasıl oldugunu öğrenmiş olduk.Gözlem hakin çok iyiyse yenilmezsin.Kral hakinin bu durumu değiştiricegini düşünüyorum.Wb ace öldüğünde akainuya arkadan dalmadan kral haki yapıyor akainunun yüzü değişiyor .Belki bir dikkat dağınıklığı gibi birşey olabilir.İlerdeki sayılarda kral hakinin önemini görücez gibi.

Benim bildiğim Sanji çıkar Oven'i bi güzel döver sonra gelip yemeğine devam ederdi.

İki adım ötede olup bitenleri bildiği halde kızın babasına eziyet etmelerine izin vermez veya iki adım ötede olanları bilemeyecek, anlayamayacak kadar mala bağlamazdı :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık