Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kata yenilmeyecek. Op'nin en sakin karkaterinin bile sinirlenince odağını kaybedebildiği ve kötü duruma düştüğü gösterildi. 1-2 bölüme öpüşür barışırlar bence :D

Arc sonu Luffy 1 milyar ödüle ulaşıp Yonkolardan sonraki en güçlü korsan olabilir(Mihawk belirsiz konumda)
Vay be Arlong parktan Shabondy bölümlerine elimizde büyüdü bizim eleman.

Demekki hakiye odaklanınca yani sakin kalarak odaklanınca
Karşındakinin hakisinin ne kadar güçlü olduğunun bir önemi kalmıyor
Dikkat dağıtmak icapediyorsa bu da Luffyde dibine kadar var (mallık yani)
Bu dövüş çokta uzun sürmese gerek
Ama odaklanma ile demekki seviyeyi üst noktalara taşıyabiliyor olma güzel

Ulan Kata vs Luffyyi HxH dövüşleri gibi yapsalar. Bu kafayı yere vurup kalkma falan. En kötüsüde toei gibi bir şirketin adamın dovüşlerini çöp edicek olması. Sağlamından bi seiyuu bulsalar şu adama ve sağlam bir animasyon şirketi yapsa sahnelerini. Böyle karakter bi daha zor gelir.

Burası önemli de anlayana. :(
Önemli bir tarafı yok, Luffy açıkça hazirliksız yakalanıyor. Iki bacağını çektiği anda karnına darbe alıyor. Karnında b koka bile yok.Dofta ise gayet hazırlıklıydı luffy ve karnında b koka varken yediği tekme işe yaramamıştı. Dof sahnesini @Millennium Wizard yukarda paylaşmış zaten ben de bu sahneyi paylaşayim. :)

Önemli bir tarafı yok, Luffy açıkça hazirliksız yakalanıyor. Iki bacağını çektiği anda karnına darbe alıyor. Karnında b koka bile yok.Dofta ise gayet hazırlıklıydı luffy ve karnında b koka varken yediği tekme işe yaramamıştı. Dof sahnesini @Millennium Wizard yukarda paylaşmış zaten ben de bu sahneyi paylaşayim. :)
Adamı öyle hazırlıksız bırakırlar. :)

Katanın vuruşunda luffy bilincinimi kaybetti benmi yanlış gördüm.Bu bölümde gördükki gözlem hakisi silahlanma hakisinden daha yararlı ve güçlü.Gözlem hakisinde ustalaşırsan geleceği görebiliyosun.Bu da silahlanma hakisi ne kadar güçlü olursa olsun bir faydası olmadığını gösteriyor.Daha öncede söylemiştim,luffy bu dövüş sayesinde kata kadar gözlem hakisinde ustalaşacak ve öyle yenebilecek.Kata gibi bir adam 2.kez hata yapmaz ve kendine vurdurtmaz artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık