Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamın sırtı kendi isteği dışında yere gelmez daha.
Kafayı yere vurarak ayağa kalkma nedir ?

Hatırlarsan geçen bu tarz bir kullanımdan bahsettim.:D Bu bölüm Kata yaptı. Ama bana saçma geliyor uyanışla kong gun king konglar yapması. Ama yaparsa çok fena güç artışı sağlar. :D
Aynen konuşmuştuk. Banada saçma gelir ama öyle birşey olursa o gücü düşünemiyorum bile. :D

Efekt? Animeden mi bahsediyorsun anlayamadım valla. Mangada yoktu galiba efekt.

H.hakininki korkutmadan ziyade rakibin duyularına saldırma misyonu olabilir. Jozu'nun Shanks için söylediklerini hatırla. Tam hazırlıklı olamazsanız duyularınıza hakim olamazsınız gibisinden bir şeyler söylemişti. Bu şekilde düşünürsek daha mantıklı duruyor. Kata gibi bir adamın korkması bana da saçma geliyor.

@amaneden
O başka bir bakış açısı elbette. Ben Dof vurdu ama Luffy etkilenmedi dediğiniz için yazdım onu. :/
Korkmasına gerek yok. Ufak bir konsantrasyon kaybı o savunmayı yapmasını etkiler. Zaten normalde de k.haki ile nereye vuracağını sezmekten fazla olarak bir de vuracağı yerleri bu şekilde dodgeliyor. Luffy eğer bu konsantrasyonu bozup savunmasını kırarsa g4 atakları her türlü yeter indirmesine. Sorun k.haki ve logia tarzı savunmayı aşması gibi duruyor şimdilik. Ama dövüşten hoşlanmaya başladım.:D

Korkmasına gerek yok. Ufak bir konsantrasyon kaybı o savunmayı yapmasını etkiler. Zaten normalde de k.haki ile nereye vuracağını sezmekten fazla olarak bir de vuracağı yerleri bu şekilde dodgeliyor. Luffy eğer bu konsantrasyonu bozup savunmasını kırarsa g4 atakları her türlü yeter indirmesine. Sorun k.haki ve logia tarzı savunmayı aşması gibi duruyor.
Aynen öyle. Güç ve hız konusunda fazlasıyla yeterli Luffy. Sadece bu anormal seviyedeki k.hakiye bir çözüm bulması gerekiyor. Birisi yazmış Luffy'nin daha hızlı olmasına gerek yok diye. Aynen öyle. Daha ne olacak? Bundan hızlısı Kizaru zaten. :/

Aynen öyle. Güç ve hız konusunda fazlasıyla yeterli Luffy. Sadece bu anormal seviyedeki k.hakiye bir çözüm bulması gerekiyor. Birisi yazmış Luffy'nin daha hızlı olmasına gerek diye. Aynen öyle. Daha ne olacak? Bundan hızlısı Kizaru zaten. :/
Gerek yok bölümde gördük zaten.:D

Adama bu savunmayı yaptıracak vakit bırakmadıysa her halükarda üstün oluyor. Vursaymış Dof, ne yapalım? :/

Eh olsaymış, o da Luffy'nin güçsüz kalışı. :bilmem: O dediğin olduktan sonra konuşuruz. Konuşmadan önce ise Luffy'nin hem Dof'tan hem de Cracker'den sonra güçlendiğini de aklımızdan çıkarmazsak sevinirim. Adam her dövüşte güçleniyor ne de olsa. İnkar edilmez değil mi?
Son dediğin ise bahane üretmek gibi olmuş. Kaçmaya çalışamadı bile adam.
Zaten sorun orada ben hep söyledim Dof'un tepkilerinin yavaşladığını handikaplardan sonra.Eh durum böyle olunca Luffy'e hep hazırlık fırsatı doğdu uyanış dövüşünde.Karnına koka yapma fırsatı mesela.İplerin arasında kıskaca alınacak mesela kaçıp kurtuluyor.Bu tarz bir uyanış darbesi yedi örneğin yandan sıyırdı.Bunlar tamamen Dof'un handikap yüzünden tepki süresinin azalmasıyla ilgili.Dağ taş evler her yer ip oluyor ama Luffy kaçıyor şimdi mochiden kaçamazken.

Luffy her arc güçleniyor yada dövüşlerde daha güçlü teknikler uyguluyor diye birşey yok.Alabastada attıklarını enies lobbye gelene kadar geçemedi mesela şiddet açısından.Böyle bir genelleme yok genellemelerin hepsi yanlıştır.Luffy zayıflamıyor ama arc başına sürekli güçleniyor diye birşey yok.Haki,teknik,form arttırmadan nereye güçleniyor.

O değilde ne gömmüş arkadaş, ada turu attıran g4'e ada turu attırmış :sapkali:
Çok hırçın dövüş oluyor çok. Duvardan sekmesini görünce kahkaha atmadım değil :d

Ayrıca orda haki kıvılcımlarını baya kalın çizmiş. Sağlam haki kullanımı var 2 karakterde de.
O kıvılcımlarda bişey var :/

Anlamayan anlamak istemediğinden anlamıyor.

Abi ben sıyrılmasına k haki dedim, delinip geçilmesine değil. Bildiğin vücudundan geçiyor yumruklar, akışkan bir sıvıdan geçiyormuş gibi.
Logia olsan, zamanında CC'nin yaptığı gibi kendini açıp yumruğun havadan geçmemesini sağlarsın ve hakin varsa zaten yumruğun geçeceği yeri bilip direkt orayı açarsın. Ama Kata logia değil, meyvesi bedenini akışkan hale getirmemeli. Akışkan bir şey üretmesi başka, bedenini ona dönüştürmesi başka. :/

Ama hala şu cüce teorisi de tutabilir. Belki de cidden Trebol ve Cracker gibi sahte beden üretmiştir. Kan da sorun değil. Cracker reçel kullanıyordu galiba, bu da fişne suyu kullanır. :/

Alakası yok iki ifadenin. Aç bir daha bak cidden. Birinde bildiğin acı çekiyor diğerlerinde hırs falan gösteriyor.
Çerlo bana deliniyormuş gibi gelmedi, vücudun şeklini değiştiriyor sanki :S Yani mesela karnına yumruk yiyecek, orayı darbe anında boşaltıyor gibi, bedeni logia kadar akışkan olmasa da kendi içinde şekili değişiyor gibi geldi bana :S

Neyse wireless haki gördük, eyvah eyvah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık