Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnşallah ama Sanji tarafı ağırlıklı bor bölüm olacağını söyledi smoker-san :(
Kesin değilmiş sanırım ama dövüşün son bölümlerine kadar bir iki saat geçirtecek Oda ve biz dövüşün son kısımlarını okuyacağız bu bölüm veya sonraki bölüm. Ancak dövüşün efsane olması açısından çekişmeli bir kaç sağlam bölüm daha görmeliyiz.

Muhtemelen Sunny'nin son konumunu, BM'nin fındık adasını yerle bir ettiğini, (belki fındık bakanını da görürüz) Pastanın son durumunu, Sanji-Pudding cilveleşmesini görürüz.
Eğer Oda 2-3 saat geçmiş gibi gösterecekse de pasta yapımı bitmiş Sunny'e doğra yola çıkıyor olurlar çünkü pastanın son süslemelerini gemide yapmayı planlıyorlardı.

Mantıklı olması teklemesi yada teklememesi üzerinden yürümüyor.
Güçsüzse teklesinler, güçlüyse dövüşsün.
Luffy Kıraker'le dövüştü hangisi daha güçlü ? Netlik yok.
Luffy Dof'la dövüştü hangisi daha güçlü ? Bence netlik var ama olmayada bilir :hhh:
Luffy Kata ile dövüşüyor dövüş sonu gene aynı şey olacak.
Sıkıntı burda :gamyon:
Ben mantıklı mantıksız üzerinden gitmedim. Yani ne olursa olsun laf edecek arkadaşlar var demek için yazdım. Maksat One Piece'e laf etmek.
Bir de başka serilerle karşılaştırma yapmamak lazım. Yazarı, yazarın kafa yapısı, serinin iç dinamiği farklı her serinin. Birinde gezegen yıkan adamlar var diğerinde dağ taş kesen adamlar var.

G4 ün çalışma prensibini ve versiyonlarını bilmeden Kata G4 e denk dövüşürü nasıl diyebiliyorsunuz...Doffy'nin sözlerine bakarak çalışma prensibi yanlış çünkü onlar doffy'nin düşüncesi ve yanıldığını isbatlar bi sahne mevcut..Hem B.Hakili hem Gomu nasıl olabiliyor diye...Aynısı Bluenoda da oldu ordaki laflar Bluenonun düşünceleri yada çıkarımları...Crakerin en güçlü saldırısı diye söylediği Pretzel Tankmane işlemiyor Okadar sert arkasına aynı saldırıyı aynı Tankman yutuyor...G4'e karşı bi cizsin adam ondan sonra denk bile cizse kazanacak adam Luffy olur...

Bunun benzerini görmedik. Katakuri ve Luffy çarpışmasında açık bir overpower, Yani üstün gelme durumu var. Yumruk güçleri denk, ancak Haki'de Katakuri daha üstün geliyor Luffy'ye.
Red Hawk ilede çarpıştırdılar yumrukları benimde kafam karıştı orda neden bir etki olmadı,redde iken eşitmi oluyor hız kapatıyormu güç farkını acaba ?

Katakuri son seferde Haki gücünü tamamen yoğunlaştırdı, bu sayede üstün geldi.
Birde şunun merakı var bende G4teki haki yoğunluğunu Luffy normal olarak kullanamazmı ?
Bir tek G4ümü öğrendi madem bu kadar yoğunlaştıra biliyor bunu normal halde kullanabilmesi gerekmez mi ?
Seni buldum bırakmam civapla Üstadım :D

Birde şunun merakı var bende G4teki haki yoğunluğunu Luffy normal olarak kullanamazmı ?
Bir tek G4ümü öğrendi madem bu kadar yoğunlaştıra biliyor bunu normal halde kullanabilmesi gerekmez mi ?
Seni buldum bırakmam civapla Üstadım :D
Kullanır, ama konsantre kullandığı için aynı süre zarfında tüketir Hakiyi.

OPta olsa KK olmaya en yakın kişi Zonge Sama olurdu. :oleyo2:

Gelişim dedigin şeyler kağnı hızında ilerliyor. Fujiyle vs atmadilar zaten de Fuji ufak bir şov yapayım derken uçurdu Luffyi. Sence Yonko Big Mam yeterli ciddiyet ve ağırlıkta gösterildi mi?
:hhh: şu bambina reisin bundan hoşlandığını öğrendiği zaman ki surat ifadesi var mı? Efsaneydi o sahne ya :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık