Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğlum az daha sivri dilli ol yahu :D
1- Kata Luffy'i yenmeden bırakmış, çay kahve içip dönecek -> Ya Kata Luffy'i yendi sayılır bananeee

2- Luffy'nin ne handikapı var enerjisini toplamıştır -> Kata yemek yemek için ara verir, bu sırada Luffy mochi yiyip kendini toplar ama arkadaşlar bütün topiği yok sayıp aynı ifadeye bürünür

Çok komik la :D
Yeteri kadar değil miyim? :D

Burada harbiden de ürkütücü gözüküyor karakter.Oda yemek yerken ağzını hayvan gibi açmasaymış böyle bir karizma düşüşü olmayacakmış ama yine de beğendim ben görünüşünü.Hele bu andan sonra acımasızca etraftaki aşçıları biçtikten sonra tekrardan saygımı kazandı karakter.Luffy'e yenilmesini istemiyorum ya,ama eline bir şans geçmiş gibi Luffy'nin.Katakuri yenilecekse de umarım adam akıllı bir sebep sunarlar ileri ki bölümlerde.

Yalnız dikkat edilecek bir nokta daha var. Katakuri nin KRATOS :ehe: ile konuştuğu tapınak tuğla bir duvar gibi kırıldı. Mochi gibi büzülmedi. Bu da gücünü çözdüm kısmının haki ile değil de mochi ile değerlendirilmesi gerektiğini gösteriyor...

Burada harbiden de ürkütücü gözüküyor karakter.Oda yemek yerken ağzını hayvan gibi açmasaymış böyle bir karizma düşüşü olmayacakmış ama yine de beğendim ben görünüşünü.Hele bu andan sonra acımasızca etraftaki aşçıları biçtikten sonra tekrardan saygımı kazandı karakter.Luffy'e yenilmesini istemiyorum ya,ama eline bir şans geçmiş gibi Luffy'nin.Katakuri yenilecekse de umarım adam akıllı bir sebep sunarlar ileri ki bölümlerde.

Şunu birileri paylaşsa, fan yapımı der, inanmazdım. Bu nedir arkadaş?
Beni çizimler rahatsız etmedi. Ürkütücü buldum ve karizması çizildi diye düşünmedim.
Oda ürkütücü bir karakteri -aşk ile- yemek yerken çizerek çok ilginç bir çizim yapmış.

Benim beklemediğim şefleri biçmesiydi.

Burda adam hem Luffy'nin neredeye vuracağını gözlem hakisiyle belirleyip, hem de silahlanma kullanmıyor mu? Aynı anda kullanılabilir bence ama bir oran meselesi var büyük ihtimalle.
Belki de o yumrukları k.haki ile gördü ve sonra b.haki ile karşılık verdi :D Aynı anda iki hakiyi de kullanamayabilir belki du bakalım nolcak :D

Luffy kataya senin zayıflığını anladım dedi.Bence katanın zayıflığı şu.Aşırı mükemmel olmaya çalışması(yaptığı herşey de).Yani k.haki kullandığında mükemmele yakın olmaya çalıştığı için b.hakisi iyi olmuyor.B.hakisi mükemmele yakın olduğu zamanda k.hakisi iyi olmuyor.Bu bölümde de katakuri söyledi b.hakinin ötesinde birşeyler var diye , luffynin elide acıdı falan buda demektirki katakuri b.hakisini kullanıyodu işte o anda luffyden tekmeyi yedi (k.hakisini kullanamadığı anda , ya da k.hakisi zayıf olduğu anda).Luffyde zaten o anda dedi senin zayıflığını anladım diye.Kısacası Katakuri aynı anda sadece tek bir haki tipini tam potansiyeline kadar kullanabiliyor.
O çeviri yanlışlandı galiba :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık