Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lufy sokak dövüşünde 1 numara diyebilirim. Mal gibi saldırıyor taktik falan yok, Kata'nın dengesi bozulsun, üstünlüğü ele alır. Sonrası zaten kendiliğinden gelir. 2 Hafta içinde jelibon yerlere düşer.
Luffy'nin tarzı tarzsızlık. Yakın dövüş stili yok ama aynı zamanda yakın dövüşte tam bir canavar. İllaki bir şeyler yapacaktır.

1-- Durum aynen bizim söylediğimiz gibi Luffy kıpırdayamıyor ve Kata kıpırdayamayan Luffy'nin bile işini bitiremez diyorsan söylecek bişey bırakmazsın, Luffy o durumda kıpırdayabilirdi diyorsan neden kıpırdamadı derler adama :)

2-- Altını çizdiğim yeri bir daha oku ben orda olsa burda olsa öldürürdü demiyorum Kata bunu söylüyor. Adam öldüremeceği halde böyle konuşuyor diyorsan gene sen bilirsin.

3-- Adam yemek bile yemesin mi ? Yemek takviyesi yapıyor düzenli olarak, Luffy gidi dövüş esnasında yemiyor arada fark var

Sonuç dün tartıştığımız her şeyde haksız çıktın.

Etkisiz hale gelmemiştir dedin elemanın etkisiz hale geldiğini gördük kıpırdayamıyordu bile.
Kata işini öyle bitirebileceğini düşünmüyordur dedin, Kata aynen öyle işinin biteceğini düşündüğünü hatta düşündüğünden fazla zaman yediğini kendi ağzıyla söyledi.
Kata orda kendi dursa bile işi bitiremez dedin adam çıkıp hata yaptım orda durup işi tamamen bitirmeliydim ded.

Başka da bişey yazmaya gerek yok :gamyon:
1) Neden daha net bir öldürme şekli varken Luffy'i öldürmüyor da bu şekilde bitirdiğim için üzgünüm ama bu işin uzaması canımı sıktı deyip kafasına tavanı indiriyor? Ki bu tarz bir şey ile Luffy'nin öldüğünden emin olamaz. Kalbini delip atmıyor. Hatta ilk tekniği yapışında ölmediğini de biliyor. Boğularak öleceksin diyor.

Dediğin şeyleri baya baya çevirmeye başlamışsın. Sizin kastettiğiniz yendiği adamı o ağırlığın altından bırakmasıydı öldürmemisiydi. Ben orda tavanı indirmeyip başka şeyler yapsa savaş devam ederdi diyorum. Luffy kolları her yeri bağlıyken bile g4'e geçebiliyordu. Burda da yine geçemeyeceğini de söyleyemeyiz.

2-) Kata'nın söylediği tahmin tarzı şeyleri doğru mu kabul edelim? Bu adam Luffy'e orada boğularak öleceksin demiş? Eee Luffy öldü mü? Şimdiden söylediği bir şeyin gerçekleşmediğini gördük. Eee neden ikincisini de direk veri kabul ediyoruz.

3-) Yemek yesin. Ama Luffy yediği yemeği öğün öğün vücuduna takviye olarak kullanmıyor. Seride hatta şimdiye kadar böyle bir şey görmedik. Büyük ihtimalde bu Mochi olmasıyla alakalı. Mochi şekerli bir şeydir. Aynı şekilde şeker de güçtür diyor. Kraker olayında bile Luffy enerji için değil yemek zorunda kaldığı için yiyordu. Bir zaman sonra midesi patlayacak dereceye gelmişti ağlayarak yiyordu. Hatta bunun sitemini bu bölümde gördük. Ne garip yetenekler diyor yemek zorunda kalıyorum gibisinden.

Ben onu dedim ama bu lafım Seninle sonra ilgileneceğim çevirisine binaendi. Ama ona rağmen bu diğer ihtimalden de bahsettim yine spoiler konusunda. Yani harbi harbi o şekilde Luffy'i yenebileceğini düşündüğü için kurtulamayacağından emin olduğu için bırakıp gittiğini de söyledim.

Ferhat üzülme olabilir yanılabilir her insan.:D Ama seninde yapman gereken şey yanıldığını kabul etmektir. Boşver çokta önemli değil. Sadece senin bu kadar diretmene karşılık böyle bir analiz yaptım. Ama o da gereksiz oldu gibi. Çünkü kabul etmiyon hiçbir şekilde. Sahneler konuşmalar önümüzde ama kabul etmiyon.:S

Ben haftalardır söylüyorum; uyanıştan falan daha cazip geldi bana bu versusta. Rayleigh gibi bir adamla 1.5 sene geçirdi bu çocuk. Rayleigh akıl vermiştir zaar öğrencisine, çöp bayıltmanın ötesini.Fakirlik bir durum yok, Luffy inatçıdır, karşıdaki de yenilmez değil. :D

Haklısın; zamanında Dellinger'ı araştırırken, fighting fishin dünyadaki karşılığına bakmışım, OP evrenindekine değil. Bu fighting fish köpek balığı gibi falan bir şeyse Dellinger'ın değiştirebilmesi dediğin gibi normaldir, Kata değiştiremiyor olabilir. Ama ben sanmıyorum balık-insan melezi çıkacağını. Jack'in değiştirip değiştirmek istemediğini bilmiyoruz. Ayrıca nasıl Dellinger balığın en belirgin özelliği boynuzunu aldıysa, Kata fener balığı ise, o feneri almalıydı.
Jack değişirebilseydi ağızlık takmazdı büyük olasılıkla.

Şunu birileri paylaşsa, fan yapımı der, inanmazdım. Bu nedir arkadaş?
Al benden de o kadar :D

Kata ya çöp muamelesi yapılması :/ :(
B.haki kullanırken k.haki kullanamama olayı saçmalık olur. Orda farklı birşey var haftaya öğreniriz.

G4 darbesinden ne kadar etkilencek o da belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık