Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bedenin istediği yerini G4 modunda yapabilir mi acaba:hmm:
Yapar da aynı etkiyi yapmaz gibi geliyor. Yani sadece kolun g4 olsa aynı güçle vuracak dirençte sağlam beden lazım bana kalırsa ama çizilirse de eyvallah deriz :D
Niye bu kadar gömdünüz bu çeviriyi yav? Merienda Güney Avrupa ülkelerinde öğlen ve akşam yemekleri arası yapılan bir öğünmüş. İspanya'da 5 öğünden biriymiş.

Merienda: La merienda is common among children and is basically an afternoon snack intended to give your kids some energy between lunch and dinner time. A merienda in this sense consists of a simple bocadillo, fruit, yogurt, or some sort of sweet bread or pastry. As kids grow up and start managing their own eating habits and schedules, the merienda is eaten with less frequency.
Snack time gibi genel bir ifade yerine Merienda daha iyi olmuş gibi bence.
Bu adamın atıştırması bu kadarsa ana yemeği ne kadar :S Luffy v.2 çıktı herif, hem ağız hem de iştah olarak :D

Ya o kadar dedik Karakuri bavul diye takan olmadı:p
Lakin Luffydende böyle bir çıkış beklememek olmazdı
İlla önce dayak yeyip sonra rakibin doğasını çözecekti
Klasik Luffy halleri

Yanlız şunu farkettim kata saldırı yaparken hasar yiyor ve saldırırken luffy g4 e geçiyor yani adam saldırırken korumasız kalıyor. Bu sanji olayını da açıklar. Saldırırken gözlem kullanamıyor gibi çünkü sanjiye saldırırken sıyrılacağını da bilemedi.

Yanlız şunu farkettim kata saldırı yaparken hasar yiyor ve saldırırken luffy g4 e geçiyor yani adam saldırırken korumasız kalıyor. Bu sanji olayını da açıklar. Saldırırken gözlem kullanamıyor gibi çünkü sanjiye saldırırken sıyrılacağını da bilemedi.
Mantıklı, çünkü geleceği görecek kadar ileri gidiyorsa Haki seviyesini oraya aktarmak zorunda. Hem geleceği görecek kadar güçlü gözlem hem de üst seviye zırh haki ile bu adam kendi Yonko olurdu. Mutlaka bir zayıf tarafı vardı Luffy bölümler boyunca dayak yiye yiye çözdü.

Bu sefer harbiden saçmalıyorsun.

"Ya arkadaş okuduğunuz Türkçeyi size çevirmemiz mi gerekiyor artık ?
Katakuri senin işinin bittiğine emin olmadan ayrılmam benim hatam demiyor mu ? Peki eleman neden işi bitirmeden ayrılıyor çünkü çay partisine geç kalmış."

E ben ne demişim? "Luffy'nin anormal bir midesinin olabileceğini tahmin edemedi." Bu zaten bir hatanın sonucu oluşan durumdur. Luffy'nin o kadar çok mochi'yi yiyebileceğini düşünememesi bir hatadır.

O değil de zaten bu kafayla tartışacaksan 1 ay değil en az 1 yıllığına dondur ki ellerimi boşa yormamış olayım. Bazen duvara karşı tartışıyormuşum hissi veriyorsun bana. Ama neyse, haftalardır söylediğim şeylere geleceksin yavaş yavaş. Daha çook sıvama bal diye ağlayacaksın. :) Lüftü fanı ühühühü :d
Ben sana neden bal olduğunu söylüyorum zaten ama sen illa boş laf yapma derdindesin o yüzden diyorum tartışacak bişey yok.

Mesela şu attığın durum tartışmanın neresi ile alakalı ben sana bal kısmını anlatıyorum sen bana hata diyorsun o hatanın sebebi bal işte.

Neyse karekterlerin kendi konuşmaları ve bariz senaryoda işlenen balı görmeyen Lütfi fanlarıyla uğraşacak halim yok :gamyon:

Şekerin olduğu yerde Luffy'nin yemek ve G4 derdi yok. Bu vs bu nedenle iyice farklı bir hal aldı. G2'ye geçmemiş yada geçmiş Luffy ile Kata'nın B.Hakileri arasında da aşırı fark yok, bu nedenle de G4, Katayı Dof kadar olmasa da inletir gibi.

Bir de Luffy, Kata'nın meyvesini çözmüş. Kata'nın meyvesinin nasıl bir handikapı var acaba? Ve özellikleri ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık