Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye bu ya. Her dövüşte bu var. Bir sürü örnek verebiliriz paket yapardı diye. Örneğin Akainu WB'yi diz çökerttiğinde vurmaya devam edebilirdi. Ciddi mi değildi? Ya da Law boş yapmak yerine vurmaya devam etse Dof'u pert ederdi. Ciddi mi değildi?

Neyse. Şöyle bir eski bölümlere baktım. Tayfada kim bu tarz konuştuysa Luffy dövüşte zor haldeymiş ve sonra almış rakibini. Usopp-Luffy-Lucci mesela.

Geçmiş olsun Kata'ya yani. Luffy yıkılmaz Kata'yı alana kadar. Kata'yı alır ve aynaya girer sonra da 10 bölüm bitkin halde yatar. Gerisini de tayfa halletsin.
Dof'un Law'a karşı hiç ciddi olduğunu düşünmedim kaldı ki farklı mevzu bunlar. Bende luffy yener diyenlerdenim mangaka iliğe kadar hissettirmiş bunu ama power up veya göstermediği bir güç ile yenecek bana kalırsa. G4'le yenebilecek süreye sahip değil kaçar anca.

Nami : O düşmanın kıçını tekmele ve bizimle 10 saat içinde buluş.
Katakuri : Son arzun bu mu?
Luffy : Burada ölmeyeceğim!.

Bu sayılardan sonra Kata'nın inmeyeceğini iddia eden var mıdır acaba. Kata'nın faça çok pis çizilecek. Süper bölümler geliyor süper. Hatta iddia ediyorum daha önce görmediğimiz bir teknik çıkaracak Luffy.

Luffy : Burada ölmeyeceğim! Seni yeteri kadar izledim ve artık bana ulaşamazsın. (Yeni Teknik)
Katakuri : Ayna adalarında tur atar.

Kakao adasının aynasını luffy bulur ve adaya geçer tayfa ile buluşur pasta olayı bittikten sonra gg easy win olur ve wano nun yolunu tutarlar o sırada reverie olur ve azdanda wano yu gösterirler bir kaç bölüm böyle gider ve hükümet tarafını gösteriler , luffy nin bb nin adasındaki olayları gazetede yayınlanır ödüller falan filan diye düşünüyorum.

Ulan o kadar söyledim Jinbei orada o dalganın içine girer Marineforda giderkende aynısını yaptı diye. Neyse bölüm çıksında tekrar söylediğimi tekrar söylerim. :a:

Forumdaki ilk yorumum fakat yıllardır sizi takip eden üye olmayan sinsilerdenim :) Bugün bizde fikirlerimizi paylaşalım dedik.Spoiler gerçekse ilk bakışta manganın geçmişten bugüne bu tür diyaloglarının hepsinin sonunda luffy beastmode a geçip tam yenilecekken rakibini parçalıyor ama bu sefer böyle olacağını düşünmüyorum.Çünkü kata yı 4 büyüklerden birinin sağ kolu olarak düşündüğümüzde muhatapları marco,ben beckman ve shiryu gücünün sınırlarını henüz görmesekte bunların seviyesinde hatta bikaçtanesinin üstünde olduğunu varsayabiliriz ve şu aşamada luffy nin marco veya beckman ın seviyesinde olduğunu düşünmüyorum dolayısıyla oda bize henüz bu hazzı yaşatmayacaktır daha durun oralara çıkmayın ömrünüzü tüketmeden luffy i korsan kral yapmayacam diyerek:flaugh: luffy için katakuri yeneceği değilde ona seviye atlatacak güçlendirecek bir rakip olarak görüyorum.Luffy onu yenemese bile kolay lokma olmadığını göstermek babında ağzından kan kusturacak bikaç darbe indirecektir ve bu vs galibi olmayan bir güç gösterisi olarak bitecektir.(içimde kata aralarında ne geçerse geçsin serinin önümüzdeki yıllarında luffy nin saygısını kazanan düşmanlarından biri olacak ve bigün luffy e yardım edecek gibi bi his var bkz.croco)

Chopper taktik veriyor . :( Aynalarla ilgili faili bilerek mi yapıyor nedir. Kesin işe yarar bir şekilde verdiği taktik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık