Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam Luffy gazı aldı
Bu gidişle Big Moma kadar gider
Katakuride kimmiş
Ne vardı şu gazı erken verelerdi:p

Ulan o kadar söyledim Jinbei orada o dalganın içine girer Marineforda giderkende aynısını yaptı diye. Neyse bölüm çıksında tekrar söylediğimi tekrar söylerim. :a:
Harbi söyledin mi? Ben de böyle bir şeyi neden hiç birimiz düşünmedik diyecektim.
Oda'dan mı torpillisin sen o da mı bu işin içinde : ))

Forumdaki ilk yorumum fakat yıllardır sizi takip eden üye olmayan sinsilerdenim :) Bugün bizde fikirlerimizi paylaşalım dedik.Spoiler gerçekse ilk bakışta manganın geçmişten bugüne bu tür diyaloglarının hepsinin sonunda luffy beastmode a geçip tam yenilecekken rakibini parçalıyor ama bu sefer böyle olacağını düşünmüyorum.Çünkü kata yı 4 büyüklerden birinin sağ kolu olarak düşündüğümüzde muhatapları marco,ben beckman ve shiryu gücünün sınırlarını henüz görmesekte bunların seviyesinde hatta bikaçtanesinin üstünde olduğunu varsayabiliriz ve şu aşamada luffy nin marco veya beckman ın seviyesinde olduğunu düşünmüyorum dolayısıyla oda bize henüz bu hazzı yaşatmayacaktır daha durun oralara çıkmayın ömrünüzü tüketmeden luffy i korsan kral yapmayacam diyerek:flaugh: luffy için katakuri yeneceği değilde ona seviye atlatacak güçlendirecek bir rakip olarak görüyorum.Luffy onu yenemese bile kolay lokma olmadığını göstermek babında ağzından kan kusturacak bikaç darbe indirecektir ve bu vs galibi olmayan bir güç gösterisi olarak bitecektir.(içimde kata aralarında ne geçerse geçsin serinin önümüzdeki yıllarında luffy nin saygısını kazanan düşmanlarından biri olacak ve bigün luffy e yardım edecek gibi bi his var bkz.croco)
Hoş geldin.

Alacak inşallah Luffy alacak : ))

Forumdaki ilk yorumum fakat yıllardır sizi takip eden üye olmayan sinsilerdenim :) Bugün bizde fikirlerimizi paylaşalım dedik.Spoiler gerçekse ilk bakışta manganın geçmişten bugüne bu tür diyaloglarının hepsinin sonunda luffy beastmode a geçip tam yenilecekken rakibini parçalıyor ama bu sefer böyle olacağını düşünmüyorum.Çünkü kata yı 4 büyüklerden birinin sağ kolu olarak düşündüğümüzde muhatapları marco,ben beckman ve shiryu gücünün sınırlarını henüz görmesekte bunların seviyesinde hatta bikaçtanesinin üstünde olduğunu varsayabiliriz ve şu aşamada luffy nin marco veya beckman ın seviyesinde olduğunu düşünmüyorum dolayısıyla oda bize henüz bu hazzı yaşatmayacaktır daha durun oralara çıkmayın ömrünüzü tüketmeden luffy i korsan kral yapmayacam diyerek:flaugh: luffy için katakuri yeneceği değilde ona seviye atlatacak güçlendirecek bir rakip olarak görüyorum.Luffy onu yenemese bile kolay lokma olmadığını göstermek babında ağzından kan kusturacak bikaç darbe indirecektir ve bu vs galibi olmayan bir güç gösterisi olarak bitecektir.(içimde kata aralarında ne geçerse geçsin serinin önümüzdeki yıllarında luffy nin saygısını kazanan düşmanlarından biri olacak ve bigün luffy e yardım edecek gibi bi his var bkz.croco)
Öncelikle hoşgeldin:) Evet dediğin gibi luffynin şu an ben beckman ve shiryuu gibi adamların seviyesinde olabilmesi için çok erken. Bana göre luffy nin her dövüşü kazanmasına gerek yok ders çıkarsın yeter.

Zaten katakuri ders niteliğinde bir dövüş çıkarıyor ne fazla üstüne gidiyor luffy nin ne fazla geri çekiliyor. Luffy nin saldırılarına cevap veriyor ve öyle eziyor.

Ortamlarda katakuri en zayıf 2. adamdı dersin kim bilecek :D

Alabastadaki Luffy ile Croco arasındaki fark Şu anki Luffy ile Katakuri arasındaki farktan fazla mıdır az mıdır ?

Ortamlarda katakuri en zayıf 2. adamdı dersin kim bilecek :D

Alabastadaki Luffy ile Croco arasındaki fark Şu anki Luffy ile Katakuri arasındaki farktan fazla mıdır az mıdır ?
Croco ile Lufy arasında dağlar vardı, kata ile Lufy için ise kim daha güçlü tartışılır. Handikaplı başlayan Lufy.

Kata çok pis dayak yiyecek ama vs sonuçlanmaz. Lufy ayar verip kaçacaktır.

Puhahaha... Amiral de yonkou da olsa kaçmayacağım diyen adamı da iyice yerin dibine soktunuz...Yonkou arkına geçtik illa ki bir yonkou yenecek Luffy... Mesele ilk hangisinin ineceği sadece... Gerisi teferruat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık