Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden Koramiralden kasit Garp ise bayagi guclenmis olur. Seri sonu Luffy 25 30 falan olacaksa bir sey diyemem. O zaman amiral ustunu gorebilir.

Ben cok sevmedim spoileri nedense :hıh:

@amaneden yolcu uçaklarının seyir halindeki hızları bir saatte ortalama 800-1000 km arası imiş
gemilerin ise ortalaması ise 30-50 km arası bir şey. şimdi uçan halıyla yarım saaatte 500 km gitmiş olsalar aynı mesafeyi gemiyle 10 saatte falan giderler o da en hızlı halleriyle. Dolayısıyla E. Oda haklı beyler. Ders bitmiştir.:oleyo2:

Spoilerı beğenmedim ama en azından Luffy ısrarla döveceğine inanmaya devam ediyor.
On saat çok uzun gemi henüz Mama'dan kurtulmuş değil. Bu sırada Mama gidip pastayı mı yiyecek ne olacak Luffy'siz bizimkilere ne yapacak iyice karıştı sanki

S

Sanji de tam kız meslek lisesi önünde bekleyecek tiplerden
: ))

Kızlar çoğunlukta olur diye aşçılık okuluna gitmek isteyip hayal kırıklığın uğrar o.

Yeşil oda kısmını da değiştirdim. Yeşil oda denilen yer dalganın iç bölgesi anlamına geliyor. Dalga tünel benzeri silindir şeklinde büküldüğü zaman içeride kalan bölüme "green room" deniyormuş sanırım.
Aynen ben hiç klasik sörf gibi düüşünmedim. Dalganın "içiinde" bir koridor bulup giirmişler gibi. Boğulma durumu yok yaani.

Hastalara sistem yoğun diyip spoiler yorumlarını okuyorum :D bölüm bundan ibaret değildir inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık