Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek sayılarda ne olacağı çok belli. Binlerce ayna ve o aynaların arasında gemiye açılan başka aynalar... Bu aynaları kırmaya çalışan Luffy. Ve ona köstek olan ayak takımları. Çare kral haki...

Merak ediyorum ayna dünyasındaki tüm aynalar kırılırsa ne olur? Ayna dünyasında bir değişiklik olur mu?

Gelecek sayılarda ne olacağı çok belli. Binlerce ayna ve o aynaların arasında gemiye açılan başka aynalar... Bu aynaları kırmaya çalışan Luffy. Ve ona köstek olan ayak takımları. Çare kral haki...

Merak ediyorum ayna dünyasındaki tüm aynalar kırılırsa ne olur? Ayna dünyasında bir değişiklik olur mu?
Eğer Brule ayık kalabilirse dışarda varolan aynalar için yeni ayna üretebilir bence.

@Densetsu no Samurai
Hangisi daha faydalı bilmem ama uyanmış bir zoan ile kapışma izlemek çok keyifli olurdu cidden de.
Eğer dövüş izlemek istiyorsan zoan abi. Mangaka bu mesajı okuyucuya net bir şekilde verdi.

İki yıl öncesinde Luffy'yi zoanla perişan etti.

Lucci'ye yakın dövüşte en iyi meyve türü zoandır dedirtti.

İki yıl sonrasında ise Kaido'ya en güçlü yaratık, kavgaya gideceksen Kaido'yu yanına al vs. dedirtti. Ve %99 Kaido zoan.

Işin ucunda dövüş varsa zoan aga. Tek geçerim. O yüzden Kaido ve adamlarıyla olan dövüşlerde ister istemez beklentimi yüksek tutuyorum.

Dourikileirini yükseltmişti ve hızlı da iyileşiyorlardı zaten Impel Down'daki uyanmış zoanlar. Ciddi bir kullanıcının elinde savaş anında bile hızlı iyileşme olabilir.
Normalde her zoan douriki yükseltiyor. O ayrı. Benim dediğim yükselen dourikinin uyanışla 2-3 kat daha artması demek oluyor ki hız, dayanıklılık ve fiziksel gücü bu kadar katlanan birini yenmek neredeyse imkansız hale gelir (meyve ve kişiye bağlı olarak). Bir de Marco'ya yakın hızda iyileştiklerini düşün. O yüzden Marco'nun uyanışının gerçek anlamda ölümsüz olduğunu düşünüyorum :)

Eğer Brule ayık kalabilirse dışarda varolan aynalar için yeni ayna üretebilir bence.
Öyle bir şey söz konusu olsaydı Luffy'nin Katakuriyi ayna dünyasına attıktan sonra kırdığı aynayı birleştirirdi. Onun yerine diğer kardeşleri o gemiye çıkan başka aynaları aradı.

Bu arada ayna dünyasına daha önce giren Carrot yılan boyunlu kardeşlerden önce davranıp içeriye sızmış olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık