Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lastiğin uyanışından ne olacak gözünü seveyim :bilmem: En fazla Kata gibi sağından solundan lastikler çıkar, kol bacak şeklinde :oleyo2:
O kadar basit bir şeyle sınırlı olacağını hiç sanmıyorum ama o bile çok iyi olurdu. Luffy'nin 10 kolla yaptığı jet gatling'i bir düşün bakalım nasıl bir güç çıkıyor ortaya. :/

@çiköfte
Zoan ile paramecia elbette aynı olmaz. Aynı şekilde her paramecia uyanışı da aynı olmaz işte. :/ Yoksa mantığı kalmıyor o işin.

@Densetsu no Samurai
Hangisi daha faydalı bilmem ama uyanmış bir zoan ile kapışma izlemek çok keyifli olurdu cidden de.
Gelecek bölümlerde Rob karşımıza meyvesini uyandırmış bir şekilde gelse varya tadından yenmez :D Leoparı tekrardan görmek istiyorum

@Raiden Bir materyale dayalı meyvesi olan paramecialarda hala çok farklı bir şey göreceğimizi düşünmüyorum. Ya bu ark ya daha ilerde, çok gecikmeden görürüz gibi, bakalım. Luffy nasıl olursa olsun, Kata'yı yensin de. :D

O kadar basit bir şeyle sınırlı olacağını hiç sanmıyorum ama o bile çok iyi olurdu. Luffy'nin 10 kolla yaptığı jet gatling'i bir düşün bakalım nasıl bir güç çıkıyor ortaya. :/
Luffy'nin fiziksel olarak güçlenmesi lazım, G4 halindeki gücüne normal g2 haliyle sahip olmalı. Yetenekleri ve tekniklerinde sıkıntı yok fiziksel olarak yetersiz.

Kral hakisi normal insanları neden bayıltıyor acaba? Vücutlarındaki hakiyi bir nebze azalttığından mı? Çünkü Luffy G4'te aşırı haki harcadığından 10 dk haki toplamak zorunda kalıyor. Bu yüzden hakinin vücuda enerji veren bir şey olduğunu düşünebiliriz. Eğer Luffy kral hakisiyle Katakuri'nin geleceği görme mevzusunu engellerse o zaman kapışabilir sanırım. Hatta dövebilir de.

Aslında tam da Katakuri'den gördüğü şey bu. Neden olmasın?
Yok pekala olabilir. Sadece onunla sınırlı kalmaz demek istedim. Öyle olsa basit olurdu uyanış.

@RedTeroR
Luffy'nin g2'sinin G4'üne denk olması demek Luffy'nin yonkou olması demek aslında. :/

Ayrıca o şekilde bakarsak neredeyse herkes için fiziksel olarak yetersiz deriz. Meyve kullanıcısı olup da meyvesini kullanmadan o seviyede olmasını istemek mantıklı gelmiyor bana. Her meyve kullanıcısı gibi Luffy de meyvesini daha iyi kullanmaya çalışıyor. Meyvesi fiziksel tabanlı dövüş üzerine olduğu için ve sürekli meyvesini geliştirdiği için fiziksel gücü azmış gibi geliyor. Akainu'dan saf yumruğu ile magma yumruğu etkisini yapmasını istemek gibi bu.

Mr. Fantastic'te vardı sanki bu zekileşme olayı. Oda onu da çalar xD

Bu arada uyanış çıkınca elbet kabul edilebilir birşey olacak :D Uyanış konseptini yaratan bu herif la hohaha. Adam 7x24 OP düşünüyor bizden iyi şeyler bulması, bulacak olması normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık