Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm açıkladı. Aynaların hepsinin yok olmadığını biliyordu, Brulee ortaya çıkınca da istediği oldu aynayı alıp Nami'ye emir verdi hepsini yok edin diye. Hepsi yok olduktan sonra asıl gücünü gösterecektir.
Her tarafa zarar veriyorsa aynaya vesaireye de zarar verir yahu. Dayak yiyene kadar vursaydı kırılırdıyı geçtim diğerleri perte çıkardı zaten.

Her tarada zarar veriyorsa aynaya vesaireye de zarar verir yahu.
Evet haklısın fakat elde ki durumlara farklı bi bakış açısı ile bakmaya çalışıyorum. Sadece bildiğimiz Luffy'nin bu tarz sert havalara her zaman girmediğini biliyoruz. Bu derece ciddileşip Katakuri'yi buraya getirdiyse elbet kafasında bir planı bir bildiği vardır. Yoksa her zaman laylaylom takılan adamın Polat Alemdar moduna girmesi başka bi sebeple açıklanamaz.

Evet haklısın fakat elde ki durumlara farklı bi bakış açısı ile bakmaya çalışıyorum. Sadece bildiğimiz Luffy'nin bu tarz sert havalara her zaman girmediğini biliyoruz. Bu derece ciddileşip Katakuri'yi buraya getirdiyse elbet kafasında bir planı bir bildiği vardır. Yoksa her zaman laylaylom takılan adamın Polat Alemdar moduna girmesi başka bi sebeple açıklanamaz.
Şu an durum her zamanki laylaylom olabileceği şeklinde değil ne de olsa. Daha önce kontrolü ele aldığı çok ciddi durumlar olmuştu misal Aokiji. He bir teknik çıkar mı çıkabilir ama her yere zarar verme gibi bir teknik beklemiyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık