Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman kaç bölümdür neyi bekliyor?
Onu da Luffy'e sor yahu.Herseyi benden bekliyosun.
Sadece bana nedensiz boyle bisey yapmamistir gibi geliyor.Sadece bir tahmin

Ben de önce böyle düşündüm de Luffy bir saldırı yapacağı zaman çok düşünmüyor etrafını. Hele Luffy gibi savruk bir karakterden beklenmeyecek bir şey olur bu.
Burda yanlisin var.Luffy Amazon Lilyde,Margeret'in heykeli zarar gormesin diye neler yapti.

Hepsi komedi unsuru ama Sanji'nin olayı sadece bu arc biraz abartıldı. Oda Sanji'nin yılı olunca hep onu gördük bir yerden sonra rahatsız etmeye başladı. Yoksa belirli bir oranda Zoro arkadaşları tehlikedeyken yönünü kaybeder. Luffy Sanji'yi araması gerekirken meyvelerin peşinde koşar vs. belirli oranlarda oluyor böyle şeyler. Özellikle ilk karşılaştıktan sonraki Sanji'nin tavırları beni de çok rahatsız etti ama yapacak bir şey yok : (
Şimdi Zoro ve Luffy zaafları doğrultusunda hareket etse der ki "Ben burda ne halt yiyorum lan bizimkiler tehlikede!" Sonra bir silkelenip kendine gelirler. Yani bunun rahatsızlığını okuyucuya hissettirirler. Ama Sanji'nin böyle bir şey aklına gelmediği gibi her seferinde sululuk yapmaktan da vazgeçmiyor. Sıkıntı burada. Yani şu saatten sonra Sanji gitsin p-up alıp Katakuri'ye tekme tokat girişsin benim için bir önemi yok. Sanji'yi sevdiğim için bölümlerdir yaptıklarını görmezden gelip eleştirmemeye çalışıyorum. Ama ettikleri yeri göğü doldurdu yahu :artiz:

Bu mesajdan söz ediyordum ama yanlış anlamışım galiba. Perşembe gelecek diye okumuşum.
Yahu birebir aynısını yazmışım işte niye anlamıyorsun acaba? :( Kafa buluyordum yani. :/ Uyu sen.

Perşembe gelir.

Belki de çok tehlikeli bi tekniği var bu saldırıyı yaptığında etrafında ki herkes zarar görüyor bunu düşünüp tek başına ayna dünyasına gitmiş olma ihtimali de var.
Orası tamam da iki bölümdür dayak yiyor ayna dünyasında orası sıkıntı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık