Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mom'a pasta yaptıktan sonra ne olacak acaba? Hani çark dönse bile bırakır mı bu kadın?
Olayları şu noktaya getirmek neredeyse her mangakanın yapabileceği bir şey. Ama bundan sonrası işte gerçekten yetenek ve ustalık gerektiriyor. Bu nedenle Oda Sensei'ye güvenip bu arcın güzel bir final yapacağına inanıyorum.

Ha ama hepimizin tahmin edebileceği ya da yazabileceği bir senaryo ile biterse büyük bir fiyasko olur.

Olayları şu noktaya getirmek neredeyse her mangakanın yapabileceği bir şey. Ama bundan sonrası işte gerçekten yetenek ve ustalık gerektiriyor. Bu nedenle Oda Sensei'ye güvenip bu arcın güzel bir final yapacağına inanıyorum.

Ha ama hepimizin tahmin edebileceği ya da yazabileceği bir senaryo ile biterse büyük bir fiyasko olur.
Gökten Kaido falan düşse güzel olur :D Görüşmeyeli uzun zaman oldu kocakarı :D

Yeni teknikten kastınız eğer Gear 5 ise bana göre imkânsız.

Gear 2 ve 3'ü aynı zamanda keşfettikten sonra Luffy, araya da 2 yıllık eğitim döneminin girdiği süreçte Gear 4'ü açana kadar kimlerle dövüştü?

Blueno, Lucci, Moria, Kuma, Magellan, Hancock'un kız kardeşleri, Marinford Savaşı, Hody Jones, Ceaser, Mera Mera No Mi için turnuvaya katılan Elbaf devinden tut türlü türlü bir sürü savaşçı ve en sonda da Doflamingo... Zaten Doflamingo'da da bir süre sonra Gear 4'ü açtı.

Doflamingo'dan sonra Luffy'nin Gear 4'e geçerek dövüşebildiği doğru düzgün dövüş neredeyse yok bile. Cracker var işte... BM'ye de bir yumruk atmaya kalkıştı... Öfkeli Ordu'ya daldı... Katakuri ile şuan dövüşüyor ama daha G4'e geçmedi bile.
Ne olursa artık, yeni bir forum, kral hakisi kullanımı, gözlem hakisi kullanımı, G5, uyanış ne olursa işte.

Luffy bu kadar dayaktan sonra görmediğimiz bir şey gösterir umudu var Kata'yı alsın diye yoksa işi zor.

Zoro'nun yön bulamamasının gözlem hakisiyle uzaktan yakından ilgisi yok. Bu nedenle Sanji'nin sapıklığı bir komedi unsuru olmasından öte iradesine hakim olamayan birinin davranışları haline gelmeye başladı.

Luffy, arkadaşlarının can çeliştiği yerde et yemeyi tercih eder mi ? Zoro aynı durumda sakesini mi yudumlar ? Söz konusu zaaf ise Sanji efendi bu durumda bu "zaafın" kölesi olmuş durumda :bilmem:

Zoro'nun yön bulamamasının gözlem hakisiyle uzaktan yakından ilgisi yok. Bu nedenle Sanji'nin sapıklığı bir komedi unsuru olmasından öte iradesine hakim olamayan birinin davranışları haline gelmeye başladı.

Luffy, arkadaşlarının can çeliştiği yerde et yemeyi tercih eder mi ? Zoro aynı durumda sakesini mi yudumlar ? Söz konusu zaaf ise Sanji efendi bu durumda bu "zaafın" kölesi olmuş durumda :bilmem:
Hepsi komedi unsuru ama Sanji'nin olayı sadece bu arc biraz abartıldı. Oda Sanji'nin yılı olunca hep onu gördük bir yerden sonra rahatsız etmeye başladı. Yoksa belirli bir oranda Zoro arkadaşları tehlikedeyken yönünü kaybeder. Luffy Sanji'yi araması gerekirken meyvelerin peşinde koşar vs. belirli oranlarda oluyor böyle şeyler. Özellikle ilk karşılaştıktan sonraki Sanji'nin tavırları beni de çok rahatsız etti ama yapacak bir şey yok : (

Luffy KH’de ustalasamamis. Guc seviyesini anliyor ama detayda deneyerek cozuyor. Dof’a G2-G3 denedi. Cracker de ayni sekilde. Kata’ya da deniyor simdi. Yalniz bazen abartiyor. Bir denemeden sonra anlamasi lazim hadi Dof da vuruyordu falan bir mantigi vardi Kata da vuramiyor uzatiyor. Bolum erken gelsin de Kata’nin G4’e gecmis Luffy’e yasatacagi hazin son ve BM’nin Tsunamisinin yaratacagi etkiyi gorelim. Jinbei olse mutlu olacagim :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık