Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
: ))

Duruma göre perosla vs atabilir. Ama perosun antisi zaten. Daifuku mu ne onu yensin de ilerleyen bölümlerde. Kimse demesin Sanji cinden dayak yedi diye bence onu alır Sanji :artiz:
Ben Pedro olayından ve kovalamacadan dolayı Spandam elektriği alıyorum Peros'tan, tamamen duygusal bir istek benimkisi yani. 700 milyon az değil, anti olsun zaten biraz.

860 milyonluk Crakerle 1 Milyarlik Katakuri arasinda bu kadar fark olamaz bence

Bu adamın bu arc içinde atlattığı badireleri teker teker bininci kez saymama gerek yok değil mi? Henüz G2 ve G3 gibi teknikler denediği de ortada değil mi? Kim bilir belki G4'e geçemeyecek bile ya da kim bilir geçecek ve o zaman zarar verecek. Fakat şu ana kadar saçmalık olan herhangi bir şey yok. Şu ana karaktersin, iki yıl eğitim aldın, hedefinde yonkou var laflarından öteye gidemiyorsunuz ne yazık ki. Gerçek mantık burada zaten çizik atamamasıdır. Adam full gücünde gelmiş olsa eyvallah nasıl çizik atamaz de fakat full gücü ile alakası yok ve onu da geçtim henüz G4'e bile geçmiş değil. Objektif bakmıyorsunuz.
Burda haklisin cidden

Son düzenleme:
Bu bölümde Luffy ve gemi tarafını değerlendirecek olursam gemi tarafında Jinbei sayesinde kaçacaklardır. Balıkadam olamanın avantajını denizde gösterme vaktidir. O sırada Namiler aynaları kıracaktır. Luffy tarafında ise luffy g4'e geçecek haki gücü varsa belli süre Kata'yı tutabilir. Belki de yeni bir power up alır göreceğiz ama şu anki Luffy'nin Kata'yı yenmesi zor. Oradan nasıl çıkacak orası ayrı mevzu veya nasıl mücadele edecek önümüzdeki bölümde o yolda görünür.

Bu bölümde Luffy ve gemi tarafını değerlendirecek olursam gemi tarafında Jinbei sayesinde kaçacaklardır. Balıkadam olamanın avantajını denizde gösterme vaktidir. O sırada Namiler aynaları kıracaktır. Luffy tarafında ise luffy g4'e geçecek haki gücü varsa belli süre Kata'yı tutabilir. Belki de yeni bir power up alır göreceğiz ama şu anki Luffy'nin Kata'yı yenmesi zor. Oradan nasıl çıkacak orası ayrı mevzu veya nasıl mücadele edecek önümüzdeki bölümde o yolda görünür.
Jinbei ve Brookların gördüğü deniz adamı umutlarımızı canlı tutuyor gemi için. Brulee'nin de hala ayna dünyasında olması ve Luffy'nin o kadar sopaya rağmen Kata'ya odaklanmam lazım deyince kafasında bir şeyler var düşünmeden Luffy yener Brulee yi alır çıkar oradan diye umut etmeden duramıyorum açıkçası.

Yani zırhı patlamaya dayandı sonuçta. Patlamada ateş yok mu sankim : ))
Bir zahmet agresifliğini aşçılığın yanında savaşçılıkta da göstersin Sanji bey, bir power up gelsin artık. Düğünde germayı, zapteden şekerlerden kurtardı, bir üst seviyeye çıkarsa, zırh mırh dinlemez diye umuyorum, Pedro'nun fedasını duyunca hele.

Adamlar son 20 sayfadır Sanjinin uçkuruna düşkünlüğünü ,
Zoronun bozuk pusulasını ,
Luffy’nin eğlence düşkünlüğünü eleştiriyor.
İlginç :(

Bir zahmet agresifliğini aşçılığın yanında savaşçılıkta da göstersin Sanji bey, bir power up gelsin artık. Düğünde germayı, zapteden şekerlerden kurtardı, bir üst seviyeye çıkarsa, zırh mırh dinlemez diye umuyorum, Pedro'nun fedasını duyunca hele.

sanjiye verilecek en iyi power up yemek yapmak yonkouya en fazla bu :D :D :D

Bence luffy için ayna dünyasından çıkmak sıkıntı değil. İlla gemiye çıkmak zorunda değilki küçük bir aynadan bağlanır hangi adaya yakınsınız diye. Sonra brulee ile çıkar gerisi kendisini sapan yapıp roketta demesine bakar. Bunlada daha önce bir çok kez karşılaştık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık