Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Katakuri ile G4 kullanmadan dövüşmeye devam ediyor ...ve ne yazık ki g4 olmadan hangisinin güçlü olduğunu göremeyiz..Ne kadar durumları çok zor olsada ben luffye güveniyorum :)

Benden de bir heeyttt. Ama şimdi Luffy'e yonkou aldırıyorsun diyenler çıkacak, söyleyeyim.

Bölüm çok güzeldi.

Luffy - Katakuri savaşı bi-te-cek!

güzel bölüm yonkounun gücünü gördük.. sıra luffy'nin potansiyelinde yardım alıp kaçarsa kk krallık yerine shibukai için başvuru yapsın kabul ederler belki.

Güzel bölüm biz savaşa yoğunluk olur diye bekliyorduk 2 3 sahne sığdırmış oda :)
BM nin denize ruh vermesi Güzel ama orada jimbe var o dalgayı durdurabilir.Belki brook buz yapar oda parçalar olmadı balık adam adasındakiler gelir ya hep ya hiç modunda.
Luffy 2 3 vurus yapsa iyimiste yine dişi kaybetmiş ama sağlam adam o kadar dayağa rağmen hala dinç ve aktif belki gemiye döner brule ile o zaman katakuri aynada hapis kalır.Luffy de BM ye uyanış yapar mutlu son

Son düzenleme:
Bu sayidan sonra Luffy'nin Katakuri'yi dovecegine daha da emin oldum. luffynin aptalca bir hareketini bekliyorum hala. Namiden ise aynalari kullanmasini beklerdim gerci hala bekliyorum. :/

muhalefet gibi düşünme ama hatırladığım kadarıyla balık adamlarda BM adasının yakınlarında konuşlanmıştı. bence onların bi yardımı dokunur. luffy KK olacaksa zaten başından beri söylenen KK olacak kişi herkese kafa tutacak kişidir ve hiçbir düello teklifini red etmez.

Yonkou'lar arası güç karşılaştırması yapmak, hele doğru düzgün hiç birinin savaştığını görmeden... Yonkou'ya yonkou denme sebebi zaten birbirlerine karşı aşağı yukarı denk olmasından dolayı aksi halde içlerinden biri korsanlar kralı olurdu. Aşağı yukarı denk insanların özellikle birbirine karşı savaştıklarını görmeden nasıl karar verebiliyosun kimin güçlü olduğuna?
Korsankral olmak bundan biraz daha karmaşık gibi duruyor şimdilik. Roger biraz bu yönde kıstası belirlemiş, olay Raftel'de bitiyor. Raftel'e gitmeyen biri korsankral olarak kabul görmeyecektir, fetih gerçekleştirse bile. Excalibur efsanesi gibi biraz, kılıcı çeken kral olur. En azından benim fikrim böyle.
Yonkou'nun her birinin de korsankral gücü olduğunu düşünüyorum olay Roger'ın kıstası.

Bunun renklisini pp yapmak lazım.LoL

Sadece iyileşmiyor aynı zamanda eskisinden de güçlü bir dişe sahip oluyor. ;)
Isırarak dövüşsün o zaman LoL

Oda'nın böyle yapmasını niye 880. bölümde eleştiriyorsunuz? Bence seri gayet çizgisinde devam ediyor. Artık power-up zamanı gelmişti ona hazırlık zaten.

Bölüm fena değil ama yine kronometreyi açtı Oda. O biraz can sıkıcı. 3 saat boyunca da tayfanın dayanması mümkün değil. Bakalım nasıl toparlanacak.

(Brook awakening incoming)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık