Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda zemini hazırlamış bu hafta. Kata cok pis dayak yiyecek forumda Kata'nın yenilmesi imkansız görenler bahaneye başlıcak tahminleri yanlış cıkacagı icin (Seri cok tırt oldu luffy yorgundu falan filan diye) bide kesin yardım gelicek diyenler var onlarda yanılıcak.

Luffy Kata'yı döver
Jimbe Tsunamiyi bozar
Pasta BM uyutur

Kacarken Poneglyph kopyasını aldıgını gösterir bizimkiler o saatten sonra zaten kendi dertlerini düşünürler BM uyandıgında bizi ne yapıcak nasıl yırtarız acaba.

Before

After

O değilde Luffy ne zamandır beri böyle sağlam dayak yedi ?

Demek istediğim şey şu:

WB'nin oluşturduğu tsunami; Senin arkadan sürekli olarak ittirdiğin salıncağın salladıkça daha da hızlanması ve o hızın oluşturduğu kuvvet.

BM'nin oluşturduğu tsunami; Senin tek bir sefer arkadan ittirdiğin salıncağın oluşturduğu hız ve o hızın oluşturduğu kuvvet.
Belirttiğim gibi, birinde ruh olduğunu, hatta büyük olasılıkla Linlin'in ruhu olduğunu atlamamak gerek.

Son sayfaya bakınca yardım gelecek diyor insan. Yoksa nasıl kurtulacaklar? Evrendeki en güçlü varlık tepelerine binecek.

Luffy Katakuri ile G4 kullanmadan dövüşmeye devam ediyor ...ve ne yazık ki g4 olmadan hangisinin güçlü olduğunu göremeyiz..Ne kadar durumları çok zor olsada ben luffye güveniyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık