Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler'ın gelmemesiyle beklentinin artması arasında bir bağlantının olmaması gerekiyor ama? :( Sonra çizdiğim bölümü beğenmiyorsunuz üzülüyorum.

Not: Kaynağı belirsiz bir spoiler gördüm fakat emin olmadığım hiçbir şeyi paylaşmam.
Çok bekleyince bölümün değeri artıyor gözümde seninle ilgisi yok Oda-sensei :(

Şöyle Bi spoiler gördüm az önce.
Katakuri Sunny'de bi tane Klon bırakmış deniyor.
One Piece 879 prediction
ONEPIECE 879 Mochi Mochi no mi
BM, got rampage and eat everything she see, it seems like perospero also being eaten.
At the mirror world, Luffy attack katakuri with jet pistol then with jet gatling gun but not single attack can hit Katakuri, it seems all luffy attack by pass katakuri body just like logia,
Luffy try to attack with elephant gun this time Katakuri block with his hand and cover Luffy hand with mochi then smash him to the ground
Katakuri: After everything you have done, I will not let every single of you get out of here Mugiwara and also i have little present for your friend
Flash back, Katakuri left some of his mochi in ship and then the mochi turn into Katakuri clone
Scene change to sunny, katakuri clone began to attack Nami and then block by jinbei. Jinbei vs Katakuri
Chapter End.

Şöyle Bi spoiler gördüm az önce.
Katakuri Sunny'de bi tane Klon bırakmış deniyor.
One Piece 879 prediction
ONEPIECE 879 Mochi Mochi no mi
BM, got rampage and eat everything she see, it seems like perospero also being eaten.
At the mirror world, Luffy attack katakuri with jet pistol then with jet gatling gun but not single attack can hit Katakuri, it seems all luffy attack by pass katakuri body just like logia,
Luffy try to attack with elephant gun this time Katakuri block with his hand and cover Luffy hand with mochi then smash him to the ground
Katakuri: After everything you have done, I will not let every single of you get out of here Mugiwara and also i have little present for your friend
Flash back, Katakuri left some of his mochi in ship and then the mochi turn into Katakuri clone
Scene change to sunny, katakuri clone began to attack Nami and then block by jinbei. Jinbei vs Katakuri
Chapter End.
Şöyle bir şey de var da bunların hiçbiri doğrulanmış şeyler değil. Senin attığın bana pek olası gelmedi, alttakinin de sıkıntılı yerleri var.
cover page uholica goes on a rampage with baby 5 swooning

luffy uses color of king to pass out all people inside mirror

katakuri "you're more dangerous than I thought"
luffy grin and red hawk katakuri also punch

ichiji tired and niji losing versus daifuku
yonji wish he can fight but carrying judge

sanji notices them and tells pudding to go on ahead, he promise he will come help the cake he must first take care of business

pudding very tsun says come back safe

sanji flies in runs past genie and kicks daifuku

pudding chiffon arrive and start baking cake

big mam rampage, you lied perospero, perospero scared

luffy bloody

katakuri says luffy will lose, his crew will die
luffy say he will be pirate king, gear 4
no break next week

Çıkınca atacağım zaten, iki saattir sayfa yeniliyorum sadece. :(

İlk paylaşılan:
BM çıldırır gördüğü her şeyi yemeye başlar, bunların içinde Perospero da vardır. Ayna dünyasında, Luffy Kata’ya jet pistol ve jet gatling gun ile saldırır ama bir tanesi bile Kata’ya vurmaz, Luffy’nin tüm saldırıları Kata’nın vücudu logia’ymış gibi içinden geçer. Luffy bu sefer Kata'ya elephant gun ile saldırmaya çalışır. Kata bloke edip Luffy’nin elini mochi ile kaplar sonra da onu yere yapıştırır.

Kata: Bunca şey yaptıktan sonra, birinizin bile gitmesine izin vermeyeceğim ayrıca arkadaşlarına küçük bir hediye bıraktım.

FB

Kata gemide biraz mochi bırakıp onu klona dönüştürmüş.

Sunny

Kata’nın klonu Nami’ye saldırmaya başlar Jinbei onu durdurur. Jinbei vs Klon Kata.

SON

@amaneden OJ'de ben de görmüştüm bunu ama olsa güzel olabilir gerçi.
Luffy HH ile aynadakileri bayıltır.

Kata: Düşündüğümden daha tehlikelisin.

Luffy gülüp red hawk ile Kata’ya yumruk atar.

Yorgun Ichiji ve Niji Daifuku’ya karşı kaybetmektedirler, Yonji dövüşmek ister ama Judge’ı taşıyordur.

Sanji onları fark edip Pudding’e devam etmesini söyler, pastayı yapmak için geleceğinin sözünü verir.

Önce yapması gereken bir işi vardır.

Pudding sağ salim dönmesini söyler. Sanji uçarak cini atlatıp Daifuku’ya tekme atar. Pudding ve Chiffon pastayı yapmaya başlarlar. BM çılgına döner:

BM: Yalan söyledin Perospero!

Pero korkar!

Luffy kanlar içindedir.

Katakuri kaybedeceğini ve arkadaşlarının da öleceğini söyler.

Luffy: KK olacağım! G4!

Sıkıntıdan çevireyim dedim çıksa da okusak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık