Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten kaido luffy ile 1v1 dövüşecek düşüncesi de biraz garip. Adada okadar supernova varken luffy ye tek aldırmazlar. Bakın bege bile luffy ile BM ye karşı savaştı.

"Bundan sonra Kaido'ya yürüyecek bi zahmet sağ kol alsın"

Forumdaki en saçma 10 klişe mantık içine girecek bir cümle :)

Bu cümleler bitmedi, bitmez. Karakterin seviyesine ve dövüşlerine bakılmadan sonraki rakibi baz alınır ve "bunu yenemeyecekse onu hiç yenemez" mantığı güdülür. Ne kadar da şaaaa-ha-ne :alkis:
1.si net "Boşunamı 2 yıl eğitim aldılar." çok sinir oluyorum bu cümleye, sanki 2 yıl eğitim alan direk dünyanın en güçlü adamı oluyor.

Reyiz öldü ama ölmeden önce İradesini ortaya koydu! Benim iradem Dawn'ın iradesidir dedi! D.'nin iradesi!!! Baba öldü, ama evlatları iradesini taşıyacak!!!!!!! :a:

Seriyi Dragon Ball mantığı ile izleyen epey arkadaş var aramızda. Bu seri her karakterin sadece enerji patlaması fırlattığı, patlaması büyük olanın diğerini dövdüğü bir güç sistemine sahip değil. Pek çok değişik yetenek var ve bunlar arasında değişik etkileşimler olabiliyor. Bu durumda genele vurunca daha zayıf olacak bir karakterin birebir dövüşte kendinden güçlü bir karaktere karşı avantaj yakalamasına ve üstünlük kurmasına sebep olabiliyor.

Yani işin özü şu ki, pek çok arkadaşın anlamak istemediği üzere "Cracker > Luffy" diye bir mevzu hiçbir zaman yoktu. Yetenek avantajı (ve bir miktar hikaye ilerleyişini düzenleme çabası) neticesinde Cracker'ın uzun bir savaş boyunca Luffy'e geçit vermemiş olması Luffy'den genel anlamda daha güçlü olduğunu göstermez.

İşte bunu anlayamayan arkadaşlar ısrarla "Cracker'ı yenemedi nasıl Katakuri'yi yenecek" minvalindeki lafları tekrarlamaya devam ediyor..

Seriyi Dragon Ball mantığı ile izleyen epey arkadaş var aramızda. Bu seri her karakterin sadece enerji patlaması fırlattığı, patlaması büyük olanın diğerini dövdüğü bir güç sistemine sahip değil. Pek çok değişik yetenek var ve bunlar arasında değişik etkileşimler olabiliyor. Bu durumda genele vurunca daha zayıf olacak bir karakterin birebir dövüşte kendinden güçlü bir karaktere karşı avantaj yakalamasına ve üstünlük kurmasına sebep olabiliyor.

Yani işin özü şu ki, pek çok arkadaşın anlamak istemediği üzere "Cracker > Luffy" diye bir mevzu hiçbir zaman yoktu. Yetenek avantajı (ve bir miktar hikaye ilerleyişini düzenleme çabası) neticesinde Cracker'ın uzun bir savaş boyunca Luffy'e geçit vermemiş olması Luffy'den genel anlamda daha güçlü olduğunu göstermez.

İşte bunu anlayamayan arkadaşlar ısrarla "Cracker'ı yenemedi nasıl Katakuri'yi yenecek" minvalindeki lafları tekrarlamaya devam ediyor..
Orada pammuk şekerito Carrot, havuç gibi yemeliydi Kata'yı...

Kusura bakma senin kadar akilli degiliz. Hala neden Nami ve Homieslerin olaya mudahil olduklarini dusunuyorum. Gozlerini yoruyoruz burada yorumlarimizla :(

Luffynin gözü Katakurii kesiyor. Gerçi herkesi kesiyor o ayrı konu ama.

Cracker için herseyimle dovusmekten başla çarem yok, bu adam kesinlikle çok güçlü diyen Luffy Katakurii torba gibi aynanin içine ayıp hele gel şöyle ifadeni alayım modunda.

Neyse Katakuri ne iş göreceğiz. Cracker ağırlığı henüz yok ama ondan güçlü diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık