Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum perdo öldü mü ama ölmemişse muhtemelen şu suyun altındaki balık tutan balıkadam tarafından kurtarılabilinir.Boşuna göstermediler onu.Bir yere dahil olmak zorunda.Bizimkiler de oradan ayrıldı geriye pedro ile sanji meseleleri kalıyor.Bakalım..

Son düzenleme:
Seriyi çok fazla takip edemiyorum artık, sadece bölüm çıktığında okuyup buradaki yorumlara göz gezdiriyorum.

Tek söyleyeceğim, Luffy'i bu haliyle seviyorum ben. Gevşek, umursamaz, aptal Luffy'den ne kadar haz etmiyorsam, şimdiki halini de o kadar seviyorum. Arlong ve Lucci'ye takındığı tavırları hiç unutmam bizim kaptanın.

Yine de bölüm mükemmel statüsüne girecek bir bölüm değildi kesinlikle, o kadar da abartmaya gerek yok. Son bölümlere göre iyi olabilir belki ama genele göre ortalama bir bölümdü.

Luffy katakulliden güçsüzdür. Ama doövüş kesilmezse yenen taraf luffy olur bence. Grandline a girmesinden itibaren rakiplerinden hep güçsüzdü ama kazanmayı başardı.

Benim dikkatimi çeken luffy yi kata ile teke tek dövüştürmek istemesi odanın. Yanlış hatırlamıyorsam enies lobby de de luffy ilk başta yenilmesine karşı cipher poldan Yen'i dövüş teknikleri öğrenmişti. Kazuyu falan yanlış hatırlamıyorsam. Burada da katayla dövüş teknikleri benzediği için biraz da meyveleri, luffy yenilse bile katadan Yen'i teknikler öğrenebilir gibi geliyor bana. Oda bunu amaçlamış olabilir.
İkinci olarak kata sanki bana dresrose arc ında dofun sağ kolu sümüklü adam gibi geliyor. Esas vücudu o boynundaki atkının içinde geri kalan ise tamamen meyvesiyle kendi vücudunu oluşturması gibi geliyor. Bunu da luffy nin ilk dövüştüğü cracker dan dolayı düşündüm hep içlerinde farklı Kişiler var dış tarafı kabuk.
Genel olarak aksiyonla dolu bir bölüm olduğu için beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık