Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ohaaa bölümü yeni okudum luffy malzemeyi masaya çıkarmış.Katayı eliyle alıp ayna dunyasına girmiş gözünü kararttı deli oğlan.Son kısımdaki bakışı özlemişim luffy dediğin budur

Katakuri'nin ayağa kalkarken donunu çekmesi güzel ayrıntıydı :D

Yalnız bu sayıda Oda'nın özellikle Katakuri çizimleri standardının altındaydı. Bu eleman, nasıl bir meyve yemiş hala anlayabilmiş değilim. Önce logia denip sonra paramecia diye düzeltilmesinin Oda'nın logia ile haki kullanımı konusunda kararsız kalmasından başka açıklaması yok herhalde. Paramecia iken Trebol'ün meyvesinden ne farkı kalıyor, bu da başka bir soru. Geleceği görme yeteneğini ise aksiyonun içine başarılı bir şekilde yediremedi şu ana dek Oda.
Donunu çekmiyor elini beline koyuyor. Reisin karizmayı çizmeye çalışmayın :(

Çok merak ediyorum luffy hadi katakuri dövdü oradan gemiye nasıl dönecek aynada kırıldı ?
Var mı aklınızda teori

Çok merak ediyorum luffy hadi katakuri dövdü oradan gemiye nasıl dönecek aynada kırıldı ?
Var mı aklınızda teori
Luffy'nin patlattığı h. haki yüzünden aynalar kırılır. Sadece bir ayna kalmıştır ve Luffy mecburen o aynayı kullanır. Bu ayna da çoktan Reverie'ye gitmek için yola çıkan Germa gemisine bağlıdır. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık