Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana kalırsa Rob Lucci vs Luffy nasıl olduysa bu vs de ona benzer bir vs olacak merak ettiklerim Katakuri meyvesini uyandırmış mı ? dışarıdan Luffye yardım gelecek mi ? bana kalırsa dışarıdan bir şekilde Jinbei de vs ye katılacak çünkü Katakuri nin yapışkanlığından kurtulmanın tek yolu su.
Jinbei, Coup de Burst tekniğini kullanan kişi zaten. Hiç sanmıyorum geleceğini. Zaten şu andan itibaren dövüşe birinin katılması anlamsız kılar her şeyi.

Çikolata adasında ayna yok mu ya brulee yi kullanıp çıkar ordan aha sanji de orda olur. Brulee hep baygın kalacak değil ya.

Ne Dof'ta ne de Cracker'da Luffy'nin yardım almasına kızmadım, aksine mantıklıydı. Şartlar onu gerektiriyordu ne de olsa. Fakat bu seferki durum farklı. İki karakterin de onuru söz konusu artık. Luffy bildiğin racon kesti. Gel de kozlarımızı paylaşalım evlat dedi. Hal böyleyken Luffy tam hapı yutacağı sırada araya birileri girerse Op'tan çok fena soğurum. Ya adam gibi savaşıp bu işin sonunu getirecekler ya da dövüş ortada geçiyorken bir takım olaylar olacak ve o dövüş yarıda kesilecek. Yok öyle yardım mardım. Gerekiyorsa Kata bizim oğlanı ciklet yapsın buna da razıyım ama yeter ki destek çıkan birileri olmasın.

Bölüm mükemmel hele o luffy'nin o aynayı kırışı...sayfa 18 de orta en sol panelde luffynin ayağını göstermiş oradaki şey hakiyle alakalı olabilir mi ? Pedro'nun yaptığından sonra olduğundan acaba Hakisinde artış mı oldu ?

@justahuman daha dikkatli bakınca, zoronun sortunda denizkızı ve cri yazısı var. Cri fransizca aglamak demekmis. Eger brookun kucağındaki kediyi temsil eden karakterin öleceğini dusunmezsek, en iyi bildigimiz denizkızı Shirahoshi olum tehlikesinde olabilir, malum reverie önümüzde, onu tekrar göreceğiz. Ya da denizkızını aglatacak biri olebilir. O da jinbei olur mantıken. Jinbeiyi tayfada istemeyenlerin ahı tutar. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık