Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demiştim demi ödülün sadece güçle alakası olmadığını. Adam yonkonun ilk çocuğu ve uzun zamandır meydanda ve Yonko tayfasında olmak zaten ödülün olması için bir sebeptir. O meyve ve kabiliyet olunca ister istemez o rakamlara çıkar ödül.

Pedroya az da olsa üzüldüm daha yeni tanıştığı bir kişi için kendini feda etti.

Yeni nesile yatırım yapanlar : Ace,Pedro,shanksin sol kolu. (Jimbe sen de öleceksen öl artık uğraştırma bizi)

Bu arada BM tayfasında kimse logia olamaz veya olması zor. çoğunda şeker meyvesi veya değişik doğayla alakası olmayan meyve taşıyor.

Logia demek doğa gücü demek gücünü doğadan alır. Ateş, şimşek,ışık,duman,magma gibi gibi doğayla alakası olması gerekiyor. Katakuri bir logia dendiğinde biraz saçma gelmişti sonra düzeltildi zaten.

Amirallerin haki savunması gibi bence katakullinin yaptığı da. Bence o olay şöyle işliyor; karşı tarafın savunurken kullandığı haki miktarından az haki eklersen saldirina gerçek bedene ulaşamıyorsun.
Az haki ne öyle ya az mercimek çorbası gibi. :( adama antisi + haki ile vuruyorsun kafası dağılıyor geri toplanıyor. Saçmalığın daniskasi kulp bulmaya hacet yok, terminatördeki reyizden mi kopyalamış ne yaptıysa artık. :(

Yok yahu şaka yapıyorum, değildir tabii. Ama bence Sabo'dan güçlü değil. Burada ödülü arttıran en önemli kriterlerden birinin denizlere ne kadar zamandır "tehlike" yaydığı belirliyor. Yani illa tehlike yaymasına gerek yok da otuz senelik korsan başka üç senelik korsan başka, gibi.
Bir de Yonko tayfasında. Onun da etkisi olabilir.

Demiştim demi ödülün sadece güçle alakası olmadığını.
Ödülün güçle alakası olmasa Perospero ne diye benim ödülüm 700 sen bana rakip olamazsın diye artislik yapsın. Okuduğunu anlamama konusunda başlara oynuyoruz resmen.

Adam tek hamlede Pedro'yu yere yatırdı, Pedro kazanma şansını 0 olarak gördüğünden ötürü kendini Perospero'yu yok etmek için feda etti. Bu Perospero denen arkadaş birkaç bölüm önce tek başına Germa'yı etkisiz hale getirmişti. 700'ün hakkını veriyor.

Ödülün güçle alakası olmasa Perospero ne diye benim ödülüm 700 sen bana rakip olamazsın diye artislik yapsın. Okuduğunu anlamama konusunda başlara oynuyoruz resmen.
Hocam kendine neden laf atıyorsun yazdığımı birdaha okurmusun. Alıntıladığın yere birdaha bak orda "SADECE güçle alakası yok yazıyor" gücün illaki bir etkisi var ödüle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık