Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Pedro diyor ama ben gram etkilenmedim. Ölmez yahu, ölme ihtimali gerçekten olsa acayip heyecan yapar hatta karaktere bağlanırdım. Bu heyecanla olsa Op gerçekten başka olurdu.

Bu ödüller korsanlık sürelerinden dolayı böyle şişkin. Mesela Law, Luffy muhtemelen en fazla 3 senedir korsan ama perospero falan belkide 20 senedir korsan. Yani Luffy bu güçte 20 senelik korsan olsa ödülü en az 800 civarı olurdu herhalde. Yoksa Luffy veya Law bu Perospero ile vs atsa fazla uzun sürmez bence.
Bu ödüllerin mantığı bitti artık. Shichiler donmuş bile olsa hepsinin çok az ödülü var. Hancock tek seferde aldı ama Kuma veya Moria? Croco zaten söylemeye gerek yok.

İsteyen istediği beklentiye girer istediğini de eleştirir. Ne bu baskılama anlamıyorum. Son yarım yılda iyice gözüme batmaya başladı. Bahsettiğim şey tartışmak değil yanlış anlaşılmasın. Bu kadar toxic olmayın.
700 milyon bana da tuhaf geldi. Az bence. En azından kardeşlerine kıyasla. Bide en büyüğü bu. En uzun süredir bu adam sahalarda. Gördüğümüz kadarıyla boş bir adam da değil hani.

İcraat yapmak zaten katıyor, benim söylediğim şey ilave olarak tecrübenin yani denizlerde olmanın verdiği bir payın da olduğu. Bir başak deyişle ise "yakalanmama" payının eklenebiliyor olacağından bahsediyorum.
Yakalanmama payı değilde, 30 yılda irili ufaklı yapılan işler etkiliyor muhtemelen. Zira Luffy'nin iki sene boyunca hiç artmadı. Luffy'nin yüzer, iki yüzer artan ödülü 3 senede 500 milyon ederken, Perospero'nun belki de 30 senede otuzar, kırkar artan ödülü 700 milyon. Yaptıkları iş büyük olduğundan genç yaşta 500-600 milyon ödülleri varken diğerinin 700 milyon ödülü var.

Yakalanmama payı değilde, 30 yılda irili ufaklı yapılan işler etkiliyor muhtemelen. Zira Luffy'nin iki sene boyunca hiç artmadı. Luffy'nin yüzer, iki yüzer artan ödülü 3 senede 500 milyon ederken, Perospero'nun belki de 30 senede otuzar, kırkar artan ödülü 700 milyon. Yaptıkları iş büyük olduğundan genç yaşta 500-600 milyon ödülleri varken diğerinin 700 milyon ödülü var.
Yani langırt diye saçma, güçlü, güçsüz demek yerine bu şekilde yorum yapılabilir.

O hiken değil mi 2 yıl önceki Teach hariç yanındaki hiçbir adama zarar veremeyen ? Ateş meyvesi ne abartıldı.

Bu arada Oruç baya güçlüymüş. Snack muhtemelen 800 milyon ödüllü.
OP evreninde dağ parçalayan saldirılar siradan vatandaşlara çizik atıyor, o yüzden zarar görmeme muhabbetinin ateş meyvesiyle bir ilgisi yok. :)

Ne zaman atlaması kardeşim Luffy koca 2 yılı bir balık adam ve bir shibukai icin mi harcadı komik olmayın.. ..Bolum güzeldi Luffy hakili red hawki neden katakurının içinden geçiyor biri anlatabilir mi saçma degil mi?
red hawk katakurinin içinden geçmiyor :(
hawk gatling geçiyor :)

Son düzenleme:
Amirallerin haki savunması gibi bence katakullinin yaptığı da. Bence o olay şöyle işliyor; karşı tarafın savunurken kullandığı haki miktarından az haki eklersen saldirina gerçek bedene ulaşamıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık