Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonunda geleceğini düşünüyorum ben şahsen.
Ben de öyle düşünüyorum. Ancak bu zamana kadar bu kadar pasif kalmasaydı, daha iyi olurdu. Kamabakka'dan beri gelen vurdu, giden vurdu, Yonji dışında. Onu da göremedik zaten adam gibi.

Edebilir ama şu durumda bile ağzının suyu aktı. Artık pek ihtimal vermiyorum ama adaya Stussty vesilesiyle Denizciler gelse ve Tayfanın katkılarıyla Mom düşerse. Tayfa haber olur.
Ne kadar ağzının suyu aksa da hatrı sayılır yeraltı timsarlarının arasında sayılmasının bir nedeni var. Ve bunun çok farkında bir kurnaz kendisi... İkidir denizci- tayfa işbirliği görüyoruz. Ben en azından bir süre buna benzer bir şey göreceğimizi sanmıyorum, görmek de istemiyorum zaten. Bu seri anarşizmi ile güzel.

Bu kadar kaçmalarına gerek yok Luffy'de şapkayı göstersin Napoleon da bizim tarafa geçer.
Haribo maribo bişeyle Katayı da alırız.
Bitti gitti on numara arc işte.

Zeus kinto-un Luffy Goku mu olacakmış ?
Kocakarı attan mı düşmüş? :D
Bu arcı okumaamış sayın Kaido'y kadar sıkın dişinizii.Koca seriyi kepaze bir bölüm için kötülemen.

Bilemiyorum bunu kaçıncı anlatışım fakat Sanji'nin yılından kast edilen şey Sanji'nin geçmişine bir bakış atılacak olmasıydı. Geriye kalan her şey insanların uydurması. Yani Oda, Sanji'nin gerçek gücünü göstereceğim, şöyle power up vereceğim, böyle bir şey yapacağım demedi zaten.
Sanji'nin yılı muhabbeti bitmiyor bir türlü :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık