Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu spoiler fake değilse ben de bir şey bilmiyorum. Niji ve Yonji Big Mom'ın elindeydi en son onlara nolacak? Luffy onlar varken kaçacak adam değil. Hem Jinbe filan var onlarda müsaade etmez germanın katline. En azından etmemeye çalışırlar yani. :D

Big mom ayrıca zeffi öldürecektir. Bu defalarca vurgulandı. Artık indiremeyecekleri kesin gibi olduğu için aralarında barış olması gerektiğini doğuruyor. Kaçmak olmaz.

Ayrıca kesin olsa oro jacksonda açarlardı spoilerın konusunu. Gördüğüm kadarıyla yok.

Yok yok kesin fake. :/

Spoiler'da ben mi birsey kacirdim. Luffy'nin kacacagi baroz degil miydi? Niye yok artik kacti tepkileri veriliyor la. Birsey kacirdimsa deyin hele, tam da bakamadim spoilera.
İddiayı kaybedenlerin son çırpınışları olabilir bilmiyorum

He öyle 32 adalı 40 45 yıllık imparatorluğun merkezine kurtarmaya adam gelmesi mantıklı bizimkilerin kaçması mantıksız.Tipik masalsı havasında gidiyor beklenildiği gibi .Bundan rahatsı olduysanıZ yanlış seriyi okuyorsunuz demektir

Bege thinks that there is no need for the assassination plan anymore as they think that the Big Mom pirates will all die as the castle collapses.
Bu ne la? Her şeyi geçtim logia kullanıcısı Kata çizik bile almayan BigMom nasıl ölecek o işle? Çok aptalca bi yorum yapmış Bege eğer bu doğruysa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık