Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir. Genelde ana karakterin en güçlü olduğu ya da sürekli başarılı olduğu Mangaları okumayı sevmiyorum -Naruto gibi-. Şimdilik OP o açıdan güzel ilerliyor. Dediğin gibi olursa OP'den soğurum o yüzden biraz duygusal yorum yapmış olma ihtimalim yüksek :)
Şimdi biraz incelersek esasında One Piece'te de çok hızlı bir ilerlemenin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Elbette bu detaylı bir şekilde incelenmesi gereken bir hipotez ya da varsayım olarak havada kalabilir.

Luffy bu yola çıktığı zaman henüz dandik biriydi. Örneğin Lucci döneminden sonraki Luffy ile seri başındaki Luffy arasındaki farkı düşünelim. g2 ve g3 sahibi Luffy, seri başında olan Luffy'i kaç defa döver? Kaç g1 Luffy gerekir, bu viteslere sahip olan Luffy'i? Üstelik bunlar sadece birkaç ay içerisinde oluyor. Hele şu an sahip olduğu G4 sayesinde Luffy'nin önüne bin tane seri başı Luffy koy gene bir işe yaramaz. :( Oysa daha ne kadar kısa bir süre geçti. İşte bu yüzden Luffy falan çok hızlı bir şekilde gelişim gösteriyor. He bunun bir kanıt niteliği taşıyamıyor oluşunun bana göre sebebi belki de şu yaştan itibaren gelişim hızları eskisine göre çok daha yavaş olacaktır. Belki de One Piece evreninde potansiyele erişme giderek azalan ve belirli bir süre sonra duran bir şeydir. Belki de şu anki yonkouların gücü 30 - 40 senedir hiç değişmemiştir, bilemeyiz. Bunun için bir yorum yapmak mümkün değil. Fakat şu an gördüğüm kadarıyla 5 senelik bir gelişme ÇOK büyük bir gelişme diye düşünüyorum.

Ace denizcilerden kaçma fırsatı varken kaçmadığı için dolayısıyla tayfasını tehlikeye attığı için sevilmiyor.
Kid Shanks'ı yeneceğim dedikten sonra Kaidoudan dayak yediği için sevilmiyor.

Luffy Mom'dan kaçabilecekken bir yumruk daha deyip kaçmadı. Oda torpili olmasa Luffy dahil tüm tayfa ölürdü.

Luffy Kaidou'yu yeneceğim dedikten sonra Big Mom'a yenildi.

Ama sitede en fazla sevilen karakterlerden biri. Harbiden iyice gıcık almaya başladım bu çocuktan :(

@Alpamis

Ana kuzusu :oleyo2:

Ana kuzusu :oleyo:

Ana kuzusu :artiz:

Ana kuzusu :D

Şaka bu şekilde oluyor söyleyeyim dedim. Yada yanına şaka olduğunu belirtecek bir şeyler yazarak oluyor

"Ana kuzusu." şeklinde değil.

Ace denizcilerden kaçma fırsatı varken kaçmadığı için dolayısıyla tayfasını tehlikeye attığı için sevilmiyor.

Luffy Mom'dan kaçabilecekken bir yumruk daha deyip kaçmadı. Oda torpili olmasa Luffy dahil tüm tayfa ölürdü.
+1
Ace'in yanında onu kucakta taşıyabilecek bir kişi olsaydı durumlar çok farklı olurdu:(.

Luffy Kaidou'yu yeneceğim dedikten sonra Big Mom'a yenildi.

Ama sitede en fazla sevilen karakterlerden biri. Harbiden iyice gıcık almaya başladım bu çocuktan :(

@Alpamis

Ana kuzusu :oleyo2:

Ana kuzusu :oleyo:

Ana kuzusu :artiz:

Ana kuzusu :D

Şaka bu şekilde oluyor söyleyeyim dedim. Yada yanına şaka olduğunu belirtecek bir şeyler yazarak oluyor

"Ana kuzusu." şeklinde değil.
Ana kuzusu yazdığım yeri gösteremezsen beni bir daha alintilama. Şaka ile karışık dedim şaka demedim. Başkalarının yorumlarinda bana yapılan ithamları baz alıp yorum yapmışsın.

Dof'u abartiyon mu? Adama basmış h.hakiyi basmış uyanışı bu adamı mi abartiyorum ben? Yoksa anasının ya da süt çocuğu olan Kata'yı siz mi abartiyonuz?

Ayrıca diyorum ki Oruç bir tane komutanini indirdi bu adam Cracker Katakuri seviyelerinde bir adam. Ama Big Mom hala aynı mevkide. Senin mantığın ile düşmesi gerekirdi. Bir tane fazlası KK ediyorsa eksiği de düşürür mevkiden da?
Ben burada şaka ile karışık bir ifade göremiyorum. Fazla tepki alına geri adım atmışsın işte. Başkalarının yorumlarında yapılan ithamları baz alıp yorum yapmışsın nedir yav. He çünkü ben iki gün önce üye oldum. JKimin neyi ne için yazdığını anlayabilmek için başkalarının yorumlarına ihtiyaç duyuyorum.

+1
Ace'in yanında onu kucakta taşıyabilecek bir kişi olsaydı durumlar çok farklı olurdu:(.
Ondan değil. Ace'in yanında Oda yok. Ondan oluyor bunlar :(

Ben burada şaka ile karışık bir ifade göremiyorum. Fazla tepki alına geri adım atmışsın işte. Başkalarının yorumlarında yapılan ithamları baz alıp yorum yapmışsın nedir yav. He çünkü ben iki gün önce üye oldum. JKimin neyi ne için yazdığını anlayabilmek için başkalarının yorumlarına ihtiyaç duyuyorum.

Ondan değil. Ace'in yanında Oda yok. Ondan oluyor bunlar :(
Yahu mesajı bile kime yazmışım gelmişsin benim ne yazdığımı bana ogretiyorsun. Daha ne yazdığımı bilmiyorsun geliyorsun bana bir şeyler kanıtlamaya çalışıyorsun. Bir de ukala bir şekilde örneklendiriyorsun. Anlasilan son yazdığımı da okunmamışsın. Bak bu sefer doğrudan diyorum beni alintilama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık