Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsan şok oluyor di mi, bu denli saplantı görmedim ben arkadaş.
Komik olmuş ana kuzusu kısmı :) Böyle argüman görmedim daha önce. Böyle kaliteli karakterlere bunu yapmayın. Adam şu ana kadar gördüğümüz en icraat odaklı karakter yahu. Tamam Luffy en iyi en güçlü olacak da biraz sabır be kardeşim. Sırtını ana karaktere dayama rahatlığı diyoruz biz bu yorum tarzına.

Kaidou'nun Jack'e çok kibar davrandığını sanmıyorum :oleyo2:
Bakma sen şeytan gibi durduğuna, aslarına karşı çok babacan bir adam olacak Kaido :)
Jack gibi hantal adam Kata'ya tek darbe bile vuramayabilir teke tek dövüşte. Adam bir kaç saniye ilerisini görüyor. Jack 3. adam çıkacak zaten.
Tabi ki Katakuri kazanabilir. Sadece oluşturduğu algıdan bahsediyorum, benim gözümde daha heybetli ve sağlam bir duruşu var Jack'in..

Komik olmuş ana kuzusu kısmı :) Böyle argüman görmedim daha önce. Böyle kaliteli karakterlere bunu yapmayın. Adam şu ana kadar gördüğümüz en icraat odaklı karakter yahu. Tamam Luffy en iyi en güçlü olacak da biraz sabır be kardeşim. Sırtını ana karaktere dayama rahatlığı diyoruz biz bu yorum tarzına.
Uuu beybi çok sert konuşuyorsun hoşuma gitti :D msöfkshdf

Bakma sen şeytan gibi durduğuna, aslarına karşı çok babacan bir adam olacak Kaido :)

Tabi ki Katakuri kazanabilir. Sadece oluşturduğu algıdan bahsediyorum, benim gözümde daha heybetli ve sağlam bir duruşu var Jack'in..
Dof için ağlama kısmından yürürsek olabilir aslında :oleyo2:

Her şeyi geçtim ana kuzusu olmak neden kötü bir şey? Katakurinin eğitimini sağlatan kişi Mom'dır büyük ihtimalle. Adama kaç yıl bakmış falan. Asıl "Ana kuzusu" olmasa kötüydü:(

Durum bundan öte değil.

Ne alakasız tahminler olmuş o öyle ya. Ne Luffy'nin, BM'ye; ne Sanji'nin Katakuri'ye gücünün yetemeyeceği belliydi zaten. Onu da geçtim 5 yıllık eğitim ne demek? 5 yıl eğitim alsa direk KK olur zaten önüne gelene tek atar. Hatta 5 yıl eğitim alsa aynı anda iki yonkou falan alacak seviyeye gelir. Adam kaç sene de ne hale geldi. Bir daha düşün derim.
Yuh. 5 değil 30 yıl eğitim alsın yine alamaz yapma küçümseme Yonkouları. Luffy hiçbir zaman BM ve Kaido'nun sertliğine sahip olamayacak çünkü onlarınki ya genetik ya da çeşitli bilimsel deneyler sonucu elde edilmiş bir şey. KK olayında ise ben KK oldu diye en güçlü olacağını düşünmüyorum. Sonuçta öyle olsa Raftel'in yeri belli olurdu. Herkes birbiriyle savaşır en son galip gelen Raftel'de krallığını ilan ederdi. Ama yeri belli değil, gidebilmek için çeşitli Poneglyphlere sahip olmak gerek. Sadece güçle ilgisi yok yani. Zekâ, kurnazlık gibi şeyler de şart. Bakıyoruz Gol D. Roger'a adam BM'den çalıp kaçmış kurnaz. Bakıyoruz BM'ye gram zekâ yok. Sonra dönüp bir de Luffy'e bakıyoruz, bu zekâyla nefes alması bile mucize diyoruz.

@Rika

Kardeş bundan bir kaç gün öncesinde bana karsı fikirlerini savundugunuz arkadaşlar için yazdıklarınızı hatirlayin. İki yüzlü olmayın.

Yuh. 5 değil 30 yıl eğitim alsın yine alamaz yapma küçümseme Yonkouları. Luffy hiçbir zaman BM ve Kaido'nun sertliğine sahip olamayacak çünkü onlarınki ya genetik ya da çeşitli bilimsel deneyler sonucu elde edilmiş bir şey. KK olayında ise ben KK oldu diye en güçlü olacağını düşünmüyorum. Sonuçta öyle olsa Raftel'in yeri belli olurdu. Herkes birbiriyle savaşır en son galip gelen Raftel'de krallığını ilan ederdi. Ama yeri belli değil, gidebilmek için çeşitli Poneglyphlere sahip olmak gerek. Sadece güçle ilgisi yok yani. Zekâ, kurnazlık gibi şeyler de şart. Bakıyoruz Gol D. Roger'a adam BM'den çalıp kaçmış kurnaz. Bakıyoruz BM'ye gram zekâ yok. Sonra dönüp bir de Luffy'e bakıyoruz, bu zekâyla nefes alması bile mucize diyoruz.
Bence sen Luffy'nin güçlenme hızını küçümsemişsin. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık