Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri de çok abartılmaya başlandı. İyi ki kendi çöplügünde hava bastı ve biraz karizmaya sahip.

Üç yüz küsür yaşındaki devi, 5 yaşındaki Linlin öldürünce ister istemez bu adamların karizması çizildi ama bu algının doğru olmadığını düşünüyorum. Hatırlarsınız Dorry ve Broggy, op evreninde o zamana kadar gördüğümüz muhtemelen en büyük canlıyı nasıl delmişti.. Devler arasında muazzam güçlü ve Katakuri'yi dövebilecek olanlar kesinlikle vardır

Üç yüz küsür yaşındaki devi, 5 yaşındaki Linlin öldürünce ister istemez bu adamların karizması çizildi ama öyle olmadığını düşünüyorum. Hatırlarsınız Dorry ve Broggy, op evreninde o zamana kadar gördüğümüz muhtemelen en büyük canlıyı nasıl delmişti.. Devler arasında muazzam güçlü ve Katakuri'yi dövebilecek olanlar kesinlikle vardır
Onlar ölmeye günleri kalmış devlerdi. Yani WB gibi de değil. Ama Big Mom o iş olsaydı KK olurdum diyorsa orda bir durmak lazım bence.

Onlar ölmeye günleri kalmış devlerdi. Yani WB gibi de değil. Ama Big Mom o iş olsaydı KK olurdum diyorsa orda bir durmak lazım bence.
Kesinlikle, Minklerin arasında bile Neco ve İnu gibi iki canavar varsa, muazzam gücüne vurgu yapılarak, bu kadar ön planda tutular devlerden daha azını beklemek hata olur..

Birde devler bizle olsa kk oluruz lafınıda amma abarttınız Toplam devlerin gücü; Bir kata birde Cracker etse zaten kk olurlar. Diğer Yonkoların üstüne çıkarlar.

E bi zahmet en güçlü krallıkta totelde bir Kata baba etsin :(

Kesinlikle, Minklerin arasında bile Neco ve İnu gibi iki canavar varsa, muazzam gücüne vurgu yapılarak, bu kadar ön planda tutular devlerden daha azını beklemek hata olur..
Serinin başından beri Elbaf Savaşçı devlerinin ismi geçiyor. En güçlü Krallık olduğu da söylendi. İnu-Neko örneği iyiydi daha azını beklememek lazım.

@Korsanlar ''Kralı''

Hay mantığına yandığım.:) O yüzden mi BM'nin 4 tatlı Komutan'ından biri eksildikten sonra BM mevkisini kaybetti?

Şöyle düz hesap yorumlar yapma bro..

Serinin başından beri Elbaf Savaşçı devlerinin ismi geçiyor. En güçlü Krallık olduğu da söylendi. İnu-Neko örneği iyiydi daha azını beklememek lazım.

@Korsanlar ''Kralı''

Hay mantığına yandığım.:) O yüzden mi BM'nin 4 tatlı Komutan'ından biri eksildikten sonra BM mevkisini kaybetti?

Şöyle düz hesap yorumlar yapma bro..
kim mevkisini kaybetmiş ve konumuzla ne alakası var, alpo git nefes al reis.

En güçlü ulus olmaları için en güçlü devin bir amiral falan olması gerekmiyor. Yüzlerce güçlü savaşçı yeter zaten en güçlü ulus olmak için. Dolayısıyla düşüncen doğru gelmedi bana @Korsanlar ''Kralı'' :/

En güçlü ulus olmaları için en güçlü devin bir amiral falan olması gerekmiyor. Yüzlerce güçlü savaşçı yeter zaten en güçlü ulus olmak için. Dolayısıyla düşüncen doğru gelmedi bana @Korsanlar ''Kralı'' :/
tabii ki reis senin düşüncen de şuana kadar hangi devi sağlam gördük.
bak ahanda şuraya yazıyorum o devlerin totel gücü en fazla; Kata Cracker çıkacak hadi birde Smoothie olsun max bu çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık