Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasan yapma gözünü seveyim neler yazıyorsun böyle? Yeni üye misin sen? :S Güce vurgu falan yok. Kaido bildiğin canavar işte. İnsan ırkından değil. Yorum bile yapılamaz bu konu hakkında çünkü mangada net bir şekilde belirtilmiş. Bigmom ise "O şeyi yenemezsin çünkü buradan çıkman imkansız." dedi sadece.
Bu adam bir çok kere tek başına Yonkou'ya saldırmış. Yani Big Mom'da bunlardan biri olabilir. Ve anlaşılan yakalanıp öldürülmeye çalışılmış işkence edilmiş ona rağmen öldürülememiş. Big Mom bunlar bizzat gördüyse ondan o şekilde bahsetmesi çok normal olur. Ayrıca bir sürü ırk var insan olup olmaması çok önemli. Bugün insan olduğu halde WB'den Big Mom'dan canavar diye bahsedildiğini görmedik mi?

@Millennium Wizard

Bilinçsiz kalma olayını düzelttim. Çok yorgun gibi duruyor. Eğer ki dediğin gibi olsaydı bile g4'e girebilecek olsa yine girerdi. Burgess sahnesinde zaten g4'e geçmemişti. Doflamingo'nun tellerine yakalandıktan sonra g4 açıp kurtuluyor. Üstüne ayak basılıyor diye g4 girebilecekken girip kurtulamayacak mı Emre? Ya da bir sonraki bölümeme saklıyor bu sahneyi?

Oda bu bölümle bir kez daha yonkou tayfasının güç seviyesini gözümüze soktu bariz bir şekilde.
Luffy şuana kadar bize gösterdiği gücü ile hiçbir şansının olmadığını gösterdi.
Ben zaman atlaması beklemiyorum ama işe belki Vegapunk dahil olabilir böylece meyve kullanımı,meyve uyanışı hakkında birşeyler öğrenerek power-up artışı olabilir.Tayfa da meyve kullanıcılarıda bu sayede güçlerini arttırabilir.

Son olarak Shanksa bir kez daha saygım arttı tek kolunu kaybetmesine rağmen Kaido,BM,WB(ölse de) gibi canavarlarla aynı mertebede duruyor...

Öncesinde Luffy ve Sanji'ye gelen power up ve gelen bir destekle BM'nin ineceğini düşünüyordum.BM'nin gücüne şaşırmadım.Luffy'nin de pili bitmiş zaten.Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım ama halen en güçsüz yonkounun olduğunu düşünüyorum.Kesinlikle inecek diyordum ama sanırım yanıldım :)

Bu adam bir çok kere tek başına Yonkou'ya saldırmış. Yani Big Mom'da bunlardan biri olabilir. Ve anlaşılan yakalanıp öldürülmeye çalışılmış işkence edilmiş ona rağmen öldürülememiş. Big Mom bunlar bizzat gördüyse ondan o şekilde bahsetmesi çok normal olur. Ayrıca bir sürü ırk var insan olup olmaması çok önemli. Bugün insan olduğu halde WB'den Big Mom'dan canavar diye bahsedildiğini görmedik mi?
Lakaplarla ırkları karıştırmayalım lütfen. :oops:

Bari sen yapma şunu. Kadın direkt mi almış saldırıyı?

Şu lafı yuvarlamanız, kendi şeyinize çekmeniz falan soğutuyor kendinizden, forumdan şu aralar.
Yav sen onu "İnecek." manasında dedin ya da ben öyle anladım. Mesele o değil. Big Mom o saldırıyı doğrudan alsa ve canı yanmasa bile Luffy'nin onun canını yakacak saldırısı olabilir. Mesele inmesi konusunda haklı taraf olmamız.

Lakaplarla ırkları karıştırmayalım lütfen. :oops:
Tamam şey diye bir ırk duymadım zaten ben. Canavar diye de bir ırk duymadım. İnsan olupta güçlü olanları bile canavar diye nitelendirip gücüne vurgu yapıyorlar. Denizci Amiral'i bile gücünü vurgulamak için benden canavar diye bahsederler diyor. Big Mom orada Kaido'yu tanımlayamıyor. O şey diyor. Bu büyük ihtimal ölememesine bir vurgu gibi geldi bana.

Luffy en güçlü modunu açıp BM ye dalıyor ve BM sadece kolunu hakileyip saldırıyı engelliyor , olası bir dövüşte BM zarar görmeden luffyi rogerın yanına yollar .

@Millennium Wizard

Bilinçsiz kalma olayını düzelttim. Çok yorgun gibi duruyor. Eğer ki dediğin gibi olsaydı bile g4'e girebilecek olsa yine girerdi. Burgess sahnesinde zaten g4'e geçmemişti. Doflamingo'nun tellerine yakalandıktan sonra g4 açıp kurtuluyor. Üstüne ayak basılıyor diye g4 girebilecekken girip kurtulamayacak mı Emre? Ya da bir sonraki bölümeme saklıyor bu sahneyi?
O tekmenin ayağın öncesi olabilir.Kimbilir Luffy ve Sanji nasıl ani bir saldırıya maruz kaldılar kaçarken de mangaka göstermedi.Tüm bunlar olabilir.Peşin hüküm vermemek gerek bence.1 kere yumruk atacağım diyen adamın yumruğu atıp g4 formundan çıkmasını beklerim ben ki öyle de oluyor.O açıdan benim için şüpheli.Luffy g4 formundan çıkar çıkmaz aniden kendine gelemiyor da olabilir birkaç dakika geçmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık