Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre anladığım kadarıyla çok kısa bir zamanda gerçekleşiyor bunlar. G4'te gördüğümüz kadarıyla kısa bir çarpışma oluyor ve ardından çok kısa zamanda bilinçsiz halde görüyoruz? Bu adam eğer ki etrafları sarıldıysa koşacak yerleri kalmadıysa neden g4'e girmesin? Ya da o kadar kısa zamanda ikinci bir g4'e girip yine kısa zaman telef mi oldu? Ayrıca boşuna güç kaybediyorum dedirtmiyor. Bu ne anlama geliyor?

Bilinçsiz ya da hareket edemeyecek kadar yorgun gibi. Tam olarak onu anlayamadım çizimden.
Adam zaten tek yumruktan sonra kapatıp gidecek.Kaçarken niye g4 açık tutup yorulsun.O yüzden zorla sonlandırdığı hakkında kesin konuşulamaz.İkisi de olabilir diyorum.

Bana zorla kapattı gibi gelmiyor.O kadar bitik bir halde değildi öncesinde çünkü.Germa dövüşüne katılmak istiyordu.1 yumrukluk g4 canı kalmış bir adam bunları yapamaz da dövüşmekte istemez.

G3 ile G4'ün farkı olabilir bu da. Sonuçta ortaya çıkardığı güç ne kadar fazlaysa handikabı da o ölçüde artabilir.
Yok tam bilinçsiz değil gibi az bakınca tam olarak bilinçsiz değil ama baya yorgun hareket edemeyecek halde gibi duruyor.

@Millennium Wizard

Luffy kendini geri tutacak biri değil. Sonuna kadar savaşır.

Tamam öyle olduğunu kabul edelim? Sonrasındaki sahneyi görmüyor musun? Savaşmadan Luffy öyle bir duruma düşer mi? Eee savaşabilecekse de o durumda g4'e girerdi yeniden. Bunların çok kısa bir zamanda olduğunu unutma. Ayrıca güç kaybediyorum diyor Emre.:S Neyse anlatamıyorum ben sana bunu. Boşver..

İlk defa Luffy fanlarının bu kadar objektif olmadığını görüyorum. Utanmasa Luffy Mom'ı yenerdi diyecekler var :(

Ne kadar gereksiz şeyler konuşuluyor ya. Spoiler konusuyla beraber binden fazla mesaj olmuş ama bölümle ilgili adam gibi bir şey yazılmamış. :(

Yorgunluktan çok hakisi yetersizde bana kalırsa.
Luffy o kadar yorgunluğa rağmen gitti Dofi karşısında kaç dk. g4 kullandı. Hakisi bitince kısa süreliğine tekrar kullanabildi o kısa sürede King Kong attı burada King Gun ile saldırdı.

Adam zaten tek yumruktan sonra kapatıp gidecek.Kaçarken niye g4 açık tutup yorulsun.O yüzden zorla sonlandırdığı hakkında kesin konuşulamaz.İkisi de olabilir diyorum.

Bana zorla kapattı gibi gelmiyor.O kadar bitik bir halde değildi öncesinde çünkü.Germa dövüşüne katılmak istiyordu.1 yumrukluk g4 canı kalmış bir adam bunları yapamaz da dövüşmekte istemez.
Sen daha okumadın di mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık