Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackisBack

Sanji hacı kardeşlerin ölüyor benden demesi pek farkında değilsin ama hatırlatayım dedim.

Ben g4 formunda yorgun olmasının birşey değiştireceğini sanmıyorum. Bu adam hakisi bitince o formdan istemdışı çıkıyor.
Ama 1. dakikasında nasıl dövüşüyorsa 59.dakikasında o ayarda dövüşüyor sonra bir anda işi biriyor. O yüzden farkı yoktur bence.
Netice değişmesede değişecek çok şey var. Dövüşün süresi, alınan hasar ve verilen hasar. Yorgun olmasaydı tükenmeseydi G4'e geçtikten sonra dövüşün süresi uzar her iki tarafında aldığı ve verdiği hasar artardı.

Birde şöyle birşey var. Luffynin tükenmiş haliyle yaptığı G4 saldırısının ardından etkisiz hale gelmesi okurların bir kısmını tatmin ederken diğer kısmına alay konusu oluyor. Enerjisi dolu %100 gücünde olan Luffy'yi G4 versiyonunda BM'nin karşısında hemen yenilmesi hem hiç kimseyi tatmin etmezdi hemde yukarıdaki tatmin olan kesiminde istemeyerek alaycı konuma düşmesine neden olurdu diye düşünüyorum.

Kong gunda zayıftı diyon yani?
E tamam işte bende onu diyorum her çıkışı öyle zaten bunun özel bir tarafı yok.
Evet o da normal haline göre zayıftı. Ama Dof'a vurduğu da Big Mom'ın kinden daha güçlüdür. Big Mom'a vurup anında çıkmak zorunda kalıyor. Gördüğümüz kadarıyla Big Mom ile alakalı olan bir şey değil direk Luffy ile alakalı bu. Dof'a Kong Gun vurduktan sonra 20 daka daha savaşabiliyor ise herhalde Big Mom'a vurduğuyla aynı değil. G4 tekniği hakini kullanabildiğin sürece işleyen bir teknik. Direk g4'e geçip tek yumruk atıp çıkmak zorunda kalıyorsa o atak herhalde normaline göre zayıf olur. Tam gücünde olsa da ne olur bilmiyorum. Zaten g4'ün yetmeyeceğini söylüyordum. Ama bakıyorum kadın kıçıyla karşılar bunu gibi yorumlar yapılıyor. Bu çıkarımı yapabileceğimiz bir şey görmedim ben Manga'da.

Big Mom kaynaklı ise zaten diyecek bir şey yok.

BlackisBack

BM eliyle bir şey yapıyor orda bildiğin luffy nin hakisini emdi ya la

Adam g4 açmış hala yımrıhk güçsüzdü şöyleydi böyleydi, aslında vurmadı da vurur gibi yaptı muhabbetleri mi dönüyor :D

Luffy Kraker'e karşı her şeyimle dövüşecem deyip g4 açıyor aynı şeyi Mama'Ya yapıp işlemeyince ehem kühüm. Lan bari kkg vurabilirdi o etkileyebilirdi falan de. Luffy'yi nasıl savunacağını ben mi söyliyim ? :D Yumruk güçsüz nedir ahaha :fool:

Şimdi mangayı okudum da Luffy açısından söylediklerimi geri alıyorum.Forum göçünce pek fazla bakamadım yorumlara akşama bakarım dedim göçtü.Mom avuç içiyle rahatça karşılıyor deniyordu ama kadın 2 kolunu da boydan boya koka yapmış baya şiddetli bir çarpışma olmuş gibi duruyor.Luffy bence gayet iyi performans göstermiş.Kaido ile g4 yumruğu çarpıştırdığı fan çizimleri gibi olmuş.Hafiften kafa tutacak şekilde.Fazlasını yapamazdı zaten üstünlük kurması hayal.Doğrudan darbede olmamış bu Garp vs Chinjao tarzı bir çarpışma gibi.Açıkçası şu an mangaka Garp ile bu şekilde yumruk çarpıştırsa Mom'ı çok farklı çizmez.İkisi de biraz geri savrulabilir ek olarak.Yani Mom biraz zorlanır.

O açıdan g4 gücünü ve imparator gücünü tescillemiş bence.Şu an bir amiral böyle yumruk çarpıştırmayla bundan fazlasını yapamaz.Diyelim Ryokugyou Zoan çıktı şu kong gun vuruşundan öteye gidemez bence.Yine aynı şekilde çizer kafa tutacak ama etkilemeyecek şekilde.

Ayrıca ben mi yanlış anladım yoksa luffy zaten 1 kez kullanacağını söylüyor.Bence 1 kez vurmuş kendi çıkmış g4 formundan.Gücümü kaybediyorum dediği kısımda eskiden g3 ile küçülürken söylediklerine benziyor bence farklı değil.

BlackisBack

Sol üste bakarsanız BM nin haki çektiği görülüyor eline bakın. Kesin birsey demek istemiyorum ama baska acıklaması yok herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık