Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bekledigimden fazla ezildiler. Luffynin enerjisinin olmadiginin bu bölüm belirtilmesi olmamış. Ee simdi Kaidi nasıl inecek. Suan tek istemedigim bomba yüzünden kaçmaları olur. Kaçsınlar ama bomba yüzünden olmasin be ya. :_

BM show. Luffy'nin G4'ü tam güç ve uzun kullanması için miğdeye direk hortum bağlatıp sürekli et girişi sağlaması gerek.

BAA'yı alacaktın falan diyor sanırım bir de? Düşüncemiz yanlış değilmiş gibi duruyor. Ondan sordum. Burada düşmezse balıkları kendi adalarında pişirecek gibi :D
Yok diyor ki balıkadam adasındaki konuşmada beni döveceğini söylemiştin, bu adada da kazanan biz olacağız demistin ve şimdi kaçıyor musun diyor. Aslında kadın hakli tabi bir bakıma. :/

G4 kullanıcısına bile merhamet etmiyor.
Ahhaha bugün 2. kez güldürdün. :D

@Mercury
O iş olmaz işte. Luffy, Kaido'ya doğru tek yemek için mi gidiyor yani? Güç değil ki bu power-up alıp dayanıklılığını arttırsın. Belirli bir düzeyin üstünde olmak zorunda. Yoksa isterse G10 açsın ne fark eder? Gene ilk ciddi darbede paspas olur senin söylediğine göre.

Stussy'nin CP0 ajanı olduğu netleşti. Kadın kaç senedir o görevde kim bilir. CP0 bayağı geniş çapa yayılmış bir organizasyon demek ki. Dragon da boş konuşmamış hem.

Bu durum Lucci'nin CP0'nun lideri olması ihtimalini düşürüyor bence. Görev için bir yere gönderilen küçük parçanın liderliğini yapıyordu büyük ihtimal. Ki öyle olması daha güzel olur. İkinci bir Luffy vs Lucci görmek istemiyorum. Efsane, efsane olarak kalsın.

arcın baslarında yorum yapıyordum yırtındım burda big mom düşmez diye düşürebilmeleri için shanksın gelmesi gerek diyordum süpernovalarılar olacak iş değil bu diyordum abarttın diyordu fanlar . kadın tek eliyle yedi hepsini :D bu bölüm çok rahatladım oda resi bleach gibi ver power upı harca herkesi yapmadı. bu yüzden one piece seviyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık