Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca adamsın, utanıyorum nedense şu tarz mesajlarını görünce. :(

@amaneden @Alpamis @Raiden
Sakinim. Ama Oda konusunda haksız olduğumu sanmıyorum. Hep aynı şeyler. Değil mi amaneden? Niye bu Luffy hep ciddiyetsiz her arc başında? Neden hep aynı şekilde sunuyor? Dövüşler ve hikayeyi uydurmak için yaptığı dengesizlikler can sıkıcı. Kaliteli bir mangakaya yakışmıyor. Sırf bu arc için de demiyorum. Genel olarak. G4'ü sırf hikaye için dof a saklayınca mantık hatası oluyor. Çok fazla hikayeye ve kurguya odaklanıyor ve mantık hataları çoğalıyor. Şimdi bu çocuk Kaido'ya teknik gösterecek ama burada tek yedi Neden çünkü yakalanacaklardı ve bomba patlayacaktı. Orada ise Kaido'yu yeneceği için tek yemeyecek. Shounen bir seriden çok şey bekliyorum ben sanırım mantık konusunda. :)
Saklama muhabbeti tüm serilerin bir dezavantajı aslında. El mahkum mantık hatası ortaya çıkıyor.

Bu arcın en kötü yeri bomba muhabbeti oldu. Onca şeyin şansa bırakılması yetmemiş gibi bir de bomba çıktı. Keşke bomba bizimkilerin dezavantajına olsa ya.

Bölüm gelmeden böyle yorumlar yapma bence. Çünkü oradaki kasıt tam olarak ne anlaşılmıyor. O yüzden sen çok çabuk celallenmişsin.

Mangaka söylettikleriyle ayarı çekiyor. Big Mom'a önce Kaido'yu indireceğim sonra senin için geleceğim dedirtmiş. Bunu söylettiği adamı her şeyiyle dövüştürmez zaten. Bölüm gelince daha iyi de anlaşılır.
Genel konuşuyorum ki. Cp9 arcı mesela. Neyse.

Ah ah bu BM nasıl yonkou ya. Orada WB olacaktı şimdi. Ben beyazsakalim diyip tek dalardı herkese. Öyle tayfasıyla mahalleden adam toplar gibi dalmazdı. :D

Bomba inşallah bizimkilerin suratında falan patlar, tayfanın avantajına olmasını istemiyorum hiç.

Genel konuşuyorum ki. Cp9 arcı mesela. Neyse.

Ah ah bu BM nasıl yonkou ya. Orada WB olacaktı şimdi. Ben beyazsakalim diyip tek dalardı herkese. Öyle tayfasıyla mahalleden adam toplar gibi dalmazdı. :D
Ennies Lobby çok iyiydi yapma şimdi.:D Neyse bekle bence. Ama sen kendini fazla şartlamıştın ineceğine o yüzden de bir patlama yaşıyor olabilirsin.:D

Yahu arkadaş Koca Ana'nın böyle çıkacağı belliydi. Daha çocukken bile delinemeyen bir derisi vardı. Kadına zarar verilemiyordu. O halinin üzerinde Soru Soru no Mi yemiş, 62 senedir bu meyveyi aktif şekilde kullanıyor. Bunun üstüne Haoshoku Haki açmış, onu da kullanabiliyor. Spoilera göre Busoshoku Haki de kullanabiliyor. Koca Ana zarar görmeyen sert beden gücünü tam kullanamazken bile aşırı derecede tehlikeli biriydi. O haline 500 milyon ödül konulmuştu (ki bu ödül Grand Line standartları için bile oldukça yüksektir). Şimdi sahip olduğu tüm yetenekleri en etkili şekilde kullanabilirken, bu kadar güçlü olması neden tuhaf geliyor?
Big Mom'ın tipi daha iyi çizilmiş olsa ve erkek olsaydı eğer çok daha ciddiye alınırdı. Sırf şekilsiz ve diğer Yonkolara göre farklı davrandığı için güçsüz görüldü. Fakat diğer 3 Yonko ne kadar güçlüyse o da o kadar güçlü. Bu bölüm eğer hepsini tek başına indirmişse çok mutlu olacağım, belki ezilmez böylece.

Hayret linlin inmemis :cool: iddayı kaybetmiyecegiz sanırım :D neyse stussy detayı iyimiş. hükümetin korsanlara yavas yavas cökmesi lazım, malum one piecede korsanlar kralı olmakla iş bitmiyor... korsanların kralı, kendini tanrı ilan eden, tiranlara karsıda savasmalı.

birde bir kac bölüm biriktirdim. kata, marcodan sonra en begendigim sag kol oldu. beckmanın gücünü görmem lazım. shiliewe gelince adam kötü o yüzden ancak 4. olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık