Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackisBack

Hacılar E.odaya güveniniz olsun daha arc bitmedi patlama sonrasını bilmiyoruz o yuzden hararete kapılıp adama laf atmayın :)

Sen yanlış anlamışsın olayı. G5 ve uyanış açan Luffy'nin Bigmom'dan şu darbeleri alınca gene yamulması gerekiyor normalde. G5 vuruş gücünü arttırır, dayanıklılığını değil.
G5'ın nasıl bir şey olacağını bilmediğimden bir şey diyemiyorum ama yine de haklısın. Vites yükseltince dayanıklılık artmaz. Bu zamanla kazanılan bir şey. Gökten hoppp diye inmiyor. Lakin g5 açsa daha bir mücadele eder onu demek istedim.

İkinci çeviri düşündürdü. Gene netice söylenmiş. Bege, arkasını döndü ve bizimkileri pert olmuş gördü. Yeni bir Sugar vakası mı geliyor? Misal Compote'nin yeteneği gösterilmemişti. Sakat bir meyvesi varsa olay anlaşılır. Yoksa adam ısrarla gizlemezdi gibi geliyor. Mom yamulttu der, geçerdi.

Abi sorun ve biliyor musun? BM'nin şekilsiz olması. Biraz karizmatik olsaydı BM süper diye dolanırlardı. Bir de seri sonu Luffy buna iki atıyormuş. Amiral bile yener bu kadını gibi değişik şeyler söyleniyor. Amiralleri küçümsemiyorum ama Yonko farklı bir seviye bana göre.
Şu lafının altına bir imza atayım. Çok güzel özetlemişsin forumun duruşunu

Fanlar üzgün, fanlar gerçekleri sevmiyor, biz hayallerimizle mutluyduk diyor, olmaz öyle şey diyor, bir yanlışlık olmalı diyorrrrr :hhh:

Sprite'tan acı gerçekler serisi devam ediyor. Kraker'i tek başına yenemeyen adamın g4 süresini uzatırsa Mama ile vs. atabileceğini düşünmek akıl mantık işi miydi ?

Daha önce dediğim gibi.. g5 ya da uyanış gelmeden yonkou hayal. Olması gereken de bu zaten. Ama Luffy iki yıl eğitim aldı :confused: Ya he tamam aldı. Almadı demiyoruz zaten :D
Koca adamsın, utanıyorum nedense şu tarz mesajlarını görünce. :(

@amaneden @Alpamis @Raiden
Sakinim. Ama Oda konusunda haksız olduğumu sanmıyorum. Hep aynı şeyler. Değil mi amaneden? Niye bu Luffy hep ciddiyetsiz her arc başında? Neden hep aynı şekilde sunuyor? Dövüşler ve hikayeyi uydurmak için yaptığı dengesizlikler can sıkıcı. Kaliteli bir mangakaya yakışmıyor. Sırf bu arc için de demiyorum. Genel olarak. G4'ü sırf hikaye için dof a saklayınca mantık hatası oluyor. Çok fazla hikayeye ve kurguya odaklanıyor ve mantık hataları çoğalıyor. Şimdi bu çocuk Kaido'ya teknik gösterecek ama burada tek yedi Neden çünkü yakalanacaklardı ve bomba patlayacaktı. Orada ise Kaido'yu yeneceği için tek yemeyecek. Shounen bir seriden çok şey bekliyorum ben sanırım mantık konusunda. :)

Sakinim. Ama Oda konusunda haksız olduğumu sanmıyorum. Hep aynı şeyler. Değil mi amaneden? Niye bu Luffy hep ciddiyetsiz her arc başında? Neden hep aynı şekilde sunuyor? Dövüşler ve hikayeyi uydurmak için yaptığı dengesizlikler can sıkıcı. Kaliteli bir mangakaya yakışmıyor. Sırf bu arc için de demiyorum. Genel olarak. G4'ü sırf hikaye için dof a saklayınca mantık hatası oluyor. Çok fazla hikayeye ve kurguya odaklanıyor ve mantık hataları çoğalıyor. Şimdi bu çocuk Kaido'ya teknik gösterecek ama burada tek yedi Neden çünkü yakalanacaklardı ve bomba patlayacaktı. Orada ise Kaido'yu yeneceği için tek yemeyecek. Shounen bir seriden çok şey bekliyorum ben sanırım mantık konusunda. :)
Bölüm gelmeden böyle yorumlar yapma bence. Çünkü oradaki kasıt tam olarak ne anlaşılmıyor. O yüzden sen çok çabuk celallenmişsin.

Mangaka söylettikleriyle ayarı çekiyor. Big Mom'a önce Kaido'yu indireceğim sonra senin için geleceğim dedirtmiş. Bunu söylettiği adamı her şeyiyle dövüştürmez zaten. Bölüm gelince daha iyi de anlaşılır.

Tamamen katılıyorum. Bazı kişiler kabul etmese de Oda dövüş çizme konusunda çok başarısız bir mangakadır. Yaptığı şey sürekli okuyucuyu enayi yerine koymak. Diğer konularda çok yetenekli ona lafım yok ama bu adam mantıklı bir dövüş cizemiyor. Arlong dovusunden sonra mantık bitti.
Benim lafım şu an Mom dövüşü için değil. Daha genel :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık