Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
180 derece mi oldu ne ? :)

Daha 1-2 bölüm önce Mom Bege'ye tek atamadı diyenler, Lucci ile Luffy arasındaki güç farkı Mom'a kıyasla çok daha azdı, Mom Luffy arasındaki fark çok fazla deyince "hani nerede o fark" diyenler :) Avuç içi avuç. Fark avuç içinde :hhh:Bir de Mama'yı çok büyütenlere sallamaları yok muydu ? :D

Şimdi Mama ve Luffy arasında dünya kadar fark olduğunu görmüşlerdir herhal :byee:
G4 Luffy stres topu olmuş. Sanırsam G4'ü Sanji de görsün diye açtı Luffy. Bi nevi sirk gösterisi.
Manga gelse de spoiler doğruysa önümüze baksak, bu arc biter çünkü bu spoilerle.

BlackisBack

Mecbur power up gelecek bu şekilde kaidonun karşısına çıksın vakit kaybı olur zoro ve marco bile gelse kaido komutanlarını anca alırlar.

Bu patlama yüzünden sanjinin ayakları kopsa sonra germa teknolojisi ile buna güzel bacaklar taksalar. Tamam kabul benim de beynim yandı :( @SZA

Ha bu arada Luffy "Kaido'dan sonra senin de fişini çekeceğim" demiş fakat böyle bir şey olmayacak muhtemelen. Ne bileyim öyle olacak olsaydı kitabenin kopyası diye bir şey olmazdı. Belli ki Kaido'nun işi bittiğinde başka bir oluşum da Bigmom'ın işini bitirecek.

Dragon is coming, cp0 da işin içindeyse olasılık biraz daha arttı gözümde.

Bu bölüm olanlar arc başından beri ima ediliyordu zaten, sadece bazı arkadaşlar anlamamakta ısrarcıydı.

Kutunun o denli etki yapması saçmalık gözümde, sarayın içinde patlaması için tasarlanmış bir bomba kale yıkacak güçte ? Saçma bir durum. Birde arc başında BM çıldırdığında ana kaleye kesinlikle zarar vermemeli,yıkmamalı gibi bir mevzu geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Acaba oradan bir şey çıkar mı ?

Birde şunu atamadan duramayacağım bu bölümlere çok iyi gidiyor xd

BlackisBack

Dragon is coming, cp0 da işin içindeyse olasılık biraz daha arttı gözümde.

Bu bölüm olanlar arc başından beri ima ediliyordu zaten, sadece bazı arkadaşlar anlamamakta ısrarcıydı.

Kutunun o denli etki yapması saçmalık gözümde, sarayın içinde patlaması için tasarlanmış bir bomba kale yıkacak güçte ? Saçma bir durum. Birde arc başında BM çıldırdığında ana kaleye kesinlikle zarar vermemeli,yıkmamalı gibi bir mevzu geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Acaba oradan bir şey çıkar mı ?
Adamlar çatıda bina yıkılsa hepsi düşecek yıkılmamasını istemeleri normal :)

Ha bu arada Luffy "Kaido'dan sonra senin de fişini çekeceğim" demiş fakat böyle bir şey olmayacak muhtemelen. Ne bileyim öyle olacak olsaydı kitabenin kopyası diye bir şey olmazdı. Belli ki Kaido'nun işi bittiğinde başka bir oluşum da Bigmom'ın işini bitirecek.
Benim açımdan BB'nin o fişi çekmesi gerekir. Zira hem Roger hem de Luffy gelmiş kitabenin kendisini almadan gitmiş. BB'nin de hemen hemen herkes son ya da sondan önceki düşman olduğunu düşünüyor. Bu durumda BB'nin de o kitabeye ihtiyacı olacaktır. Bu durumda onu karanlığına gömmesi ve götürmesi gerekir. Bu sebeple BM'i biri yıkacaksa BB yıkmalıdır, diye düşünüyorum.
Başkan burası kekten püften bir kale ama.

Benim açımdan BB'nin o fişi çekmesi gerekir. Zira hem Roger hem de Luffy gelmiş kitabenin kendisini almadan gitmiş. BB'nin de hemen hemen herkes son ya da sondan önceki düşman olduğunu düşünüyor. Bu durumda BB'nin de o kitabeye ihtiyacı olacaktır. Bu durumda onu karanlığına gömmesi ve götürmesi gerekir. Bu sebeple BM'i biri yıkacaksa BB yıkmalıdır, diye düşünüyorum.
Aynen öyle. Aynı zamanda KK yolunda Luffy'nin en büyük rakibi olacağı için Bigmom'ı indirmeye geldiğinde Pudding'i de alacak. O kitabeleri birisinin okuması gerekiyor Teach için. Ne de olsa ne Luffy gibi her şeyin sesini duyma yeteneği var ne de Robin'i var.

G4 Luffy stres topu olmuş. Sanırsam G4'ü Sanji de görsün diye açtı Luffy. Bi nevi sirk gösterisi.
Manga gelse de spoiler doğruysa önümüze baksak, bu arc biter çünkü bu spoilerle.
Sezar arkasına baktığında Germa ve Luffy'nin yenildiğini görmüş. Olayların anlık gerçekleştiğini ve flasback gösterilecek kadar zaman geçmeyeceğini de varsayarsak Luffy çok kısa bir sürede yenilmiş diyebiliriz. Bu da yardım gelecek ve kaçacaklar anlamına geliyor. Tabi o gelen yardım Linlin'i yenecek kadar büyük değilse. O da zor. Her türlü mokoko gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık