Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim ne derse desin bu bölümde Luffy'nin tek bir lafı yeter. Kaido'nun işini bitirdikten sonra senin için geleceğim demesi... Tüylerim diken diken oldu.

Smoothie de olaylara karisirsa Luffy lerin tarafinin isleri daha icinden cikilmaz bir hal alacagi icin dahil edilmiyor. Keza Snack ve Cracker da o yuzden geri donmedi.

Ben aylar önce 873 de birseyler olacak demistim kendi deneyimlerimle. bir iki hafta önce bir yerde 22 temmuzda ilginç şeyler olacak yazıyordu bunu görünce duygulandım ve teorimin tutacağını anladım. Gelelim teoriye. 387 de bölüm gear 2 diye bitmişti 783 de ise gear 4 diye bitti 873 de ise bunun gibi birşey olacağını söylemiştim gear 5 mi veya meyve uyanışı mı bilemem ama birşeyler olacak. 387-783-873 içindeki bütün rakamlar aynı ama bütün bu rakamları taşıyan sayılarda birsey olacak diye birsey yok ama 873 son sayı daha bu rakamları taşıyan sayı yok o yuzden eminim bukadar :)
Hocam bunlar8n birde 3 yüz 4 yüzlü hali var birinde gear2 diğerinde nightmare luffy

Açıkçası Big Mom'ın düşmesini beklemiyordum ve yenilmelerine de pek şaşırmadım. Stussy zaten dikkat çekmişti ilk girdiğinde güzel oldu ajan olması. Güzel bir bölüm geliyor.
Kim ne derse desin bu bölümde Luffy'nin tek bir lafı yeter. Kaido'nun işini bitirdikten sonra senin için geleceğim demesi... Tüylerim diken diken oldu.
O sahne ve Big Mom'la karşılıklı olan sahnelerinden efsane çizimler bekliyorum. Luffy yenilse bile efsane konuşacak gibi. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık