Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Mangadan '' Küçükbahçe arc'a '' bir bakarsanız, Luffy ile mum adam ( Mr3 dövüşüyor ) ve Mum adam '' Şampiyon Mum'' formuna geçtiğinde Luffy ona hiçbirşey yapamayor, Luffy'nin klasik saldırılarını kolayca durdurup üstün hale geçiyor. Luffy geliyor mr3'ün saçındaki ateşle mumu yokediyor ve kazanıyor. Şimdi Luffy orada Mr3'ten güçsüz müydü? Ondan birkaç gün sonra Croco'yu indiriyor Luffy, aralarındaki seviye farkı belli.

Mr3 vs Luffy ile Cracker vs Luffy&Nami'nin hiçbir farkı yok bana göre, tabi yanlış anlaşılmasın yapılan dövüşlerin seviyesi arasında uçurum var
+1

Cracker'in bisküvilerine BH eklememesi mantıklı. O kadar bisküviye haki dayanmaz. Luffy Cracker'in BH'sine vurgu yaptı. Neye göre Doffy'nin Cracker'i fiziksel dövüşte yeneceğini savunduğunuzu anlamadım. Cracker'in koka zırhını geçebilir mi ki? Luffy'nin G4'ünün tek başına BM komutanlarına yetmediğini de Cracker ile olan dövüşte gördük. Ayrıca 11 saatlik dövüşün bize başı ve sonu gösterildi. G4 formundaki Luffy'nin ne saldırılar denediğini bilmiyoruz. Ama mantıklı olan her şeyini ortaya koyması. Sonuçta acelesi var. Cracker'i çok küçümseyip Luffy'i göklere çıkarmanın manası yok. Neyse birkaç bölüm sonra göreceğiz neler yaşanacağını.
Bu arada Bege'e üzüldüm, ölürsem kale dışına çıkarsınız diyecek duruma düşmüş. Diğerleri armut topluyor demek ki.

Şundan bir sene önce Sanji'nin abisi Luffy'i alıyordu, babası Zoro'dan güçlüydü, Sanji Luffy'i ailesinden koruyordu(ağzını yüzünü kırdığında), buna karşı çıkan yeni üyeleri ermeni lobisiymişçesine tek tek banlattırıyordunuz(neyin kafasını yaşıyordunuz bilmiyorum, bir insan nasıl bir kompleks sahibi olabilir de böyle hareketlere başvurur) şimdi herkes ölü taklidi yapıyor:

Mangadan '' Küçükbahçe arc'a '' bir bakarsanız, Luffy ile mum adam ( Mr3 dövüşüyor ) ve Mum adam '' Şampiyon Mum'' formuna geçtiğinde Luffy ona hiçbirşey yapamayor, Luffy'nin klasik saldırılarını kolayca durdurup üstün hale geçiyor. Luffy geliyor mr3'ün saçındaki ateşle mumu yokediyor ve kazanıyor. Şimdi Luffy orada Mr3'ten güçsüz müydü? Ondan birkaç gün sonra Croco'yu indiriyor Luffy, aralarındaki seviye farkı belli.

Mr3 vs Luffy ile Cracker vs Luffy&Nami'nin hiçbir farkı yok bana göre, tabi yanlış anlaşılmasın yapılan dövüşlerin seviyesi arasında uçurum var
Farkındayız zaten luffynin hizlica power up aldiğini seri boyunca ama yonkou da bir farklilik olmazsa sonrasında da olmaz ve tekdüze ilerler seri.

Şundan bir sene önce Sanji'nin abisi Luffy'i alıyordu, babası Zoro'dan güçlüydü, Sanji Luffy'i ailesinden koruyordu(ağzını yüzünü kırdığında), buna karşı çıkan yeni üyeleri ermeni lobisiymişçesine tek tek banlattırıyordunuz(neyin kafasını yaşıyordunuz bilmiyorum, bir insan nasıl bir kompleks sahibi olabilir de böyle hareketlere başvurur) şimdi herkes ölü taklidi yapıyor:
Cidden bu fikri savunduğumuz için ban mi yediniz? Öyleyse çok büyük ayıp etmisler.

10 bölüm önceden yorum yapmıştım onun tutmasını bekliyorum hala yanılacağımıda sanmıyorum beklemedeyim.

1 sene önceki bölüm yorumlarına dön ve mesajların arasındaki alakasızlığa bak, tonla mesaj sildiler o zaman. Allah'tan çerlo gibi reis üyeler yönetime geldi de nefes aldı site.
Ben de BigMom karasakal baskını diye bahsettiğinde bir tartışma yapmıştım ve konu dışı diye yansıtıldım. Bana o tavırları hala mantıksız gelir. Sağlık olsun...

Şimdi bu kutu diger hediyelerle birlikte koyuldugu kaleden şuan savaşın yapıldıgı meydana mı tekrar geri uçmuş? Oda ya çok büyük yemliyor okuyucuları yada gelecek için spoilern kralını veriyor. Şöyle bir düşündüm kale hasar almaya devam ederken çaresizlik gün yüzüne çıkmışken sığırın biri (yada bizden sanjinin kaleye girmediği iddaları var) bu kutuyu en can alıcı noktada patlatırsa ne olur acaba? Birde içindeki enerji steroidinden ( hepsi çalınmadı die kalmış aklımda ) ömründen yıl vermeye alışık oln luffy yese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık