Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse birbirimizi ikna etmenin bir yolu yok bu zamandan sonra önümüzdeki bölümlerde savaş moduna girince Luffy görürüz G4'ün kapasitesini.

Cracker'in meyve avantajı tamamiyle kişisel görüş. Püskevit askerleri tek vuruşta parçalayamıyorsa Cracker'e yaklaşamaması oldukça normal. Luffy yeterince güçlü olmadığından yenemedi.
Garp veya başka bir karakter olsa kuklaları tek vuruşta geçer Cracker'in yanında bitiverirdi.

Dofi ile Cracker arasında ise fiziksel dövüş açısından ciddi fark var.
Cracker g4 Organ vuruşunu bile durdurabiliyorken Dofi daha Luffy'nin g4 olmadan ki hakisini zor aşıyor. Kuklaları nasıl aşıcak.

Ama Dofi'nin bir avantajı var. Kuklaları ip yapabilir. Yani meyve avantajı sayesinde anca yener.
Sırf Organ Gun'a dayandı diye hepsine dayandığını iddia ediyorsun. Yani bu aynı şuna benziyor. Big Mom'ın bir atağı Jinbei'nin karşısında işe yaramadı o zaman Big Mom işe yaramazdır demek gibi. Luffy Bisküvi zırhın en sağlam olabilecek olanını yani en baştaki Bisküvi zırhı ve içinden onu b.haki ile destekleyen Cracker'i iki tane Kong Gun darbesiyle parçalıyor. Sıkıntı hiçbir zaman parçalamak değildi. Sıkıntı yok etmek, kırıntısını bile bırakmadan. Çünkü Luffy kırsa bile karşıdaki onu kırıntısından yeniden oluşturuyor. Luffy aynı şeye karşı yüzlerce kez savaşmış oluyor. Bu noktada fiziksel savaş veren Luffy. Sen bir de Cracker'e fiziksel savaş veriyor muhabbeti yapıp Doflamingo'dan öne koymuşsun. Kusura bakma ama Doflamingo'nun yediği atakları gördük. Cracker'in ise yediği tek atakla çuval olduğunu gördük. Doflamingo fiziksel olarak Cracker'den baya baya üstün biri.

Ayrıca başkalarıda 11 saat g4 kullandığını sanıyor. Aynı mangayı mı okuyoruz onu düşünüyorum.

Sırf Organ Gun'a dayandı diye hepsine dayandığını iddia ediyorsun. Yani bu aynı şuna benziyor. Big Mom'ın bir atağı Jinbei'nin karşısında işe yaramadı o zaman Big Mom işe yaramazdır demek gibi. Luffy Bisküvi zırhın en sağlam olabilecek olanını yani en baştaki Bisküvi zırhı ve içinden onu b.haki ile destekleyen Cracker'i iki tane Kong Gun darbesiyle parçalıyor. Sıkıntı hiçbir zaman parçalamak değildi. Sıkıntı yok etmek, kırıntısını bile bırakmadan. Çünkü Luffy kırsa bile karşıdaki onu kırıntısından yeniden oluşturuyor. Luffy aynı şeye karşı yüzlercekez savaşmış oluyor. Bu noktada fiziksel savaş veren Luffy. Sen bir de Cracker'e fiziksel savaş veriyor muhabbeti yapıp Doflamingo'dan öne koymuşsun. Kusura bakma ama Doflamingo'nun yediği atakları gördük. Cracker'in ise yediği tek atakla çuval olduğunu gördük. Doflamingo fiziksel olarak Cracker'den baya baya üstün biri.

Ayrıca başkalarıda 11 saat g4 kullandığını sanıyor. Aynı mangayı mı okuyoruz onu düşünüyorum.
Organ saldırısı en güçlü saldırıların başında geliyor onu durduran kişi çoğu saldırıyı durdurabilir. King Kong karşısında dayanacağını sanmıyorum ama kaçabilir.
Ama Bigmom'ın yumruğunun en güçlü saldırılarından biri olduğunu bilmiyoruz.

Parçalamak ta büyük sıkıntı sen 1 tanesini tek yumruk ile yendiğin zaman yenisi çıkmadan Cracker'in yanında belirirsin ama daha kuklaları zorlanarak geçersen aa yendim diye sevinirken adam yenisini çıkarır tabi.

Garp-Kaido seviyesinde adamlar o kuklaları tek eliyle böcek gibi ezerek yürüyerek Cracker'in yanına gider.

Fiziksel savaştan kastım. Kuklaları ip haline getirmek veya kendinden çok güçlü bir karakteri boş anında kuklaya çevirip etkisiz hale getirmek gibi fiziksel dövüşten saymıyorum. Sugar'ın Kyros'u oyuncak yapmasından farkı yok çünkü.

Cracker'in kuklaları onun gücü ve karşısındakiyle onlar üzerinden fiziksel olarak dövüşüyor.

Organ saldırısı en güçlü saldırıların başında geliyor onu durduran kişi çoğu saldırıyı durdurabilir. King Kong karşısında dayanacağını sanmıyorum ama kaçabilir.
Ama Bigmom'ın yumruğunun en güçlü saldırılarından biri olduğunu bilmiyoruz.

Parçalamak ta büyük sıkıntı sen 1 tanesini tek yumruk ile yendiğin zaman yenisi çıkmadan Cracker'in yanında belirirsin ama daha kuklaları zorlanarak geçersen aa yendim diye sevinirken adam yenisini çıkarır tabi.

Fiziksel savaştan kastım. Kuklaları ip haline getirmek veya kendinden çok güçlü bir karakteri boş anında kuklaya çevirip etkisiz hale getirmek gibi fiziksel dövüşten saymıyorum. Sugar'ın Kyros'u oyuncak yapmasından farkı yok çünkü.
Daha kuklaları diyorsun ama adamın gücü kuklasından geliyor. Kendisi o kuklalardan fiziksel olarak daha iyi durumda olsa emin ol günün sonunda kuklayı bırakır kendisi dalardı en sonunda. Ama karşıdaki bisküvilerini yediği halde hala daha bisküviler üzerinden savaşa devam ediyor.

Çoğu saldırıyı durduramamış işte. Organ gun durdurulmuş ama ilk zırhı Kong Gun ile parçalanıyor. Hem de içerisinde Cracker varken oluyor. Cracker'in bir tanesini parçalamamış. Her tarafta parçalanmış bisküvi zırhları vardı. Bir zamandan sonra anlıyor olayı. O yüzden yok edebilmek için yemesi gerektiğini düşünüyor.

Dof'u fiziksel dövüş yapmış saymıyorsun ama Cracker'i sayıyorsun?

Cp0Lucci

Eustass Captain Kid

Cracker'in fiziksel gücünün abartılacak bir olayı yok, birde fiziksel olarak tekme tokatta daha iyi diyorsun, nerede gördün Dof'tan daha iyi olduğunu fiziksel bir savaşta?

Doflamingo yumrukla tekmeyle bile dövüşen bir adamdı sonuçta :good:

Bege belli bir süre tutar diye düşünüyordum, o da olmamış galiba. Nedense bu spoiler çok tatmin etmedi beni.

Daha kuklaları diyorsun ama adamın gücü kuklasından geliyor. Kendisi o kuklalardan fiziksel olarak daha iyi durumda olsa emin ol günün sonunda kuklayı bırakır kendisi dalardı en sonunda. Ama karşıdaki bisküvilerini yediği halde hala daha bisküviler üzerinden savaşa devam ediyor.

Çoğu saldırıyı durduramamış işte. Organ gun durdurulmuş ama ilk zırhı Kong Gun ile parçalanıyor. Hem de içerisinde Cracker varken oluyor. Cracker'in bir tanesini parçalamamış. Her tarafta parçalanmış bisküvi zırhları vardı. Bir zamandan sonra anlıyor olayı. O yüzden yok edebilmek için yemesi gerektiğini düşünüyor.

Dof'u fiziksel dövüş yaparak saymıyorsun ama Cracker'i sayıyorsun?
@Cp0Lucci

Gücü kuklalar ve kulalar üzerinden fiziksel olarak dövüşüyor. Yani saçma birşey yok ortada.
Ben başından beri adamın kas gücünden bahsetmiyorum. Rakibi ipler ile etkisiz hale getirme gibi bug yeteneği yok kuklalar üzerinden fiziksel dövüşüyor diyorum.

Tamam bende parçalamadı demiyorum ama tek vuruşta yenemiyor onu söylüyorum. Sen kuklaları tek vuruşta yenemezsen adamın yanına yeni kuklalar çıkmadan gidemezsin.
Luffy kuklalar ile uğraşıyor aa yendim diye sevinirken yenisi çıkıyor. Tek vuruşta indirecek gücü olsa yenisi çıkmadan Cracker'in yanına giderdi diyorum.

Dof'un kukla yapma yeteneğini saymıyorum onun sebebi de Luffy'e karşı işlemeemsi. Adil bir kıyas yapacaksak bunun olması şart.
Biz burda Dofi,Cracker'i yener mi diye tartışmıyoruz G4 seviyesi üzerine tartışıyoruz.

Şimdi Jozu ile g4 denk dövüşse ne diyecektik. Dofi fiziksel olarak yeterli olmasada kukla yaparak Jozu'yu durdurabildi diyecektik. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık