Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
y
Yonkou karşısında böcekte oldular.:D Soruyorum size iki yıl sonrasıyla şimdi arasında ne fark var o zaman? İki yıl önce harbiden böcek gibiydiler ama iki yıl sonrası ne olacak? :D Ne bekliyorsunuz bir anda mı güçlenecekler?
yıllardır denizin hakimi olan adamlardan tek yememek büyük lütuf.

Brulee'nin konuşmasında üstü basa basa vurgulanan şey, Big Mom'ı indirmenin ne kadar imkansız olduğu değil Big Mom'a dolaylı yoldan zarar vermenin bile ne kadar imkansız olduğuydu. Bizimkiler kadını indiremediğinde diğer novalar gibi muamele görmeyeceklerine ayan beyan delildi. Yani işin sonucunda Big Mom'ı indiremeyişlerinin başarısızlığı değil şu noktaya kadar yaptıkları şeylerin başarılı oluşu vurgulanacak. Belli olan şey bu, bi kaç bölüme sende anlarsın :D
Hayır hacı. Mesele novaların niyeti. Onlar indirmek istediler ama daha Snack'i bile geçemiyorlar diyor. Bizimkilerin de indirme amacında olduğunu sanıyor. Ne bilsin Sanji'yi alıp tüyme düşüncesini? Bir de üstüne Luffy'nin atar yaptığı gerçeği olunca böyle düşünüyor. Bırak indirmeyi dokunamazsınız bile diyor. Sanji yerine de babayı alırsınız diyor. Düşmeyebilir ben sadece bu örneğin yanlış olduğunu, aksine bizim işimize yaradığını söylüyorum.

Urouge meselesine değinmek istiyorum. Son hali sargılıydı. Bunu Snack'e yoranlar oldu. Ya gerçekten böyle ise? Diğer novaların ne zaman ayar yediği belli mi? Mesela Bege, çoçuğu var. Dokuz ay on gün oradan, çocuğu üç ay içinde yaptı desek bir sene de. Demek istediğim bir sene önce Snack'ten ayar yemiş olabilir. Bir senede güçlenmedi mi bu adam?

Belki Kid falan girer girmez daldılar yani iki sene evvel? Güçlenmediler mi o zamandan bu zamana? Ne olacağı hiç belli değil zira kesin tarih yok. Urouge cidden onlardan önde olabilir ama olmayadabilir.

Yılıyla mılıyla alakası yok bunun.:D Genç boksör gelir yaşlının yerini alır. Hala daha tek yemekten bahsediliyor şaka gibi.
G4 açmadan Yonkonun gazabına maruz kalırsa tek yer.Aynı beyazsakalın akainuya sinirlenip 2 attığı gibi olmasından bahsediyorum.Luffy tek yer bu açık ve net.G4 açarsa Dofu geri sektiren özellik ve hızı yüzünden tek yemekten kurtulabilir darbeyi azaltır yada almaz ama g4 açamadan saldırı yerse dediklerim geçerli.

Sanmam. BB ile birebir eşleşme olacak karakterler arasında, aynı şekilde Shanks'ın tayfası da buna uygunmuş gibi geliyor bana. Umarım klasik bir senaryo ile BB, Shanks'ı öldürmez.
BB de müttefiklere falan sahip olacak. Bilmiyorum benim beklentim bu yönde.
Luffy ile Roger arasındaki en önemli farklardan biri Luffy kısa zamanda yolculuğunu bitirecekken Roger 20 küsur senelik korsanken o noktaya ulaştı. Bu yüzden bu aldığı yardımlar bence op gerçeklerine daha uygun bir senaryo görmemizi sağlıyor.
İkinci bi konu ise Hasır Şapka Filosu olsun Marco ve dahi nice yeni eski müttefik olsun bunlar zaten Luffy'nin ve tayfanın hakkıyla kazandığı bi gücü. Nasıl Kaidonun Wanosu, WBnin müttefikleri ve her ne kadar ihanet ettilerse de BigMomın Jinbeisi-Begesi varsa bizim de Nekomuz, Marcomuz olsun. BBnin de vardır ya da olacaktır.

Luffy Begeyle anlaştı diye bozulanlar vardı da adam milleti korumak için kendini siper etti. Reis çıktı.

G4 açmadan Yonkonun gazabına maruz kalırsa tek yer.Aynı beyazsakalın akainuya sinirlenip 2 attığı gibi olmasından bahsediyorum.Luffy tek yer bu açık ve net.G4 açarsa Dofu geri sektiren özellik ve hızı yüzünden tek yemekten kurtulabilir darbeyi azaltır yada almaz ama g4 açamadan saldırı yerse dediklerim geçerli.
Hiçbir şekilde yemez. Anca sağa sola bakarken farkında değilken bir darbe alırsa öyle bir ihtimal var.

Akainu'nun da tek yediğini düşünmek ayrıca absürt bir şey.

@SPISPW

Amiral seviyesine geldiklerini düşünüyorsun ama bir Amiral'in meziyeti Yonkou'dan tek yememek yani?

@Montana

Harbiden Bege'nin satış koyacağını sanıyordum ama adam herkesi içine aldı. Reyizlik yaptı.

@Phoenix

Konuşma bu ve ben bu konuşmadan senin dediğin gibi Mom'ı indirmeye vurgu göremiyorum. Benim bu konuşmayla algıladığım şey, Big Mom'la karşılaşmanın bile ne denli imkansız olduğu. Ona dolaylı yoldan zarar vermenin bile ne denli sükse yaratacağı. Bu konuşmada Oda'nın bize vermek istediği şeyin bu olduğunu düşünüyorum.

Dediğin gibi Bege güçlense bile büyük ihtimal en güçlü olan son formu, Mom'ın yumruğuyla pert oluyor. Bege, Oruç gibi adamlardan Luffy'de ki gibi bir gelişim bekleyemezsin. Üstelik Luffy işin en kralından eğitim gördü. Neyse bu ayrı tartışma konusu, anlaşamıyoruz senle. Bekleyip görelim.

Kuzuri

Elimizde yorum yapmak için Manga var. Mangadan çıkarımlarımızla bir şeyleri yorumluyoruz. Kendi hayal gücümüzle yaptığımız yorumların bir dayanağı yok. Hayal edilen olmuyor, Mangaka'nın çizdiği oluyor. Mangaka'nın ne düşündüğünü mangayı okuyarak kestirmeye çalışıp yorum yapıyoruz. Buradaki hayaller olsaydı Luffy 200. bölümde KK olmuştu zaten.
Brulee sizin yapmak istedikleriniz hayal den baska bisey degil demedimi tamam iste gerceklesiyor hepsi teker teker. Yorumlarin yanlis demiyorum herkesin yorumuna saygim var ama bir olaya veya bir dusunceye hayal demek yanlis olur sadece bunu belirtmek istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık