Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy daha Kraker'in dengi değil. Alacağı bir power up onu önce Kraker'e denk yapacak, o seviyenin üzerine çıkaracak, Smoothie'nın dengi yapacak ve o seviyenin üstüne çıkaracak, sonra da Katakuri'nin dengi yapıp belki üstüne çıkaracak. Yani şu anki Luffy ile Katakuri arasında bile en az 3 gömlek fark var. Ee Luffyden 3-4 gömlek üstte olan adam da bir zahmet amiral ayarı olsun bea :)
Tek katılmadığım nokta Yonko Commanderlar arasında o kadarda belirleyici bir fark olmaması.Sağ kollar her zaman özeldir ona itirazım yok fakat Marinefordda Jozu,Vista,Marco yakın güçte gibi gösterildi. Katakuri,Cracker ve Smothieden o denli güçlü değildir fakat belli bir farkı vardır tahminimce.

Kuzuri

Bakin BM ya iner ya inmez bunu E.Oda iki ihtimali de guzel bir senaryoyla taçlandiracaktir bunda şüpeniz olmasin. Ben herzaman karsimdakine hak vermeye calisirim cunku onun da bir fikri var ve bu fikri dusunerek bulmustur. O yuzden kesin yorumlar yapmayin bence cunku eger tam tersi bir senaryo cikarsa ortaya bunu sizin yuzunuze vururlar ve bunu kimse istemez. O yuzden tartisirken bile karsinizdakine az da olsa hak vermeye calisin ki hem iki tarafi da desteklemis ol ve boylece sonrasinda istemediginiz bir senaryo cikarsa yuzunuze vurmasinlar. O yuzden kesin yorumlarda kacinin ve bol bol süt için.

g2&g3 ve g4 farkı kadar g4-g5 farkı olursa Cracker'in atomunu bulamazlar lae. Sen ne diyon? :S Tayfa 6-7 kez p-up almayacak. Böyle düşünüyorsan yanıldığını belirteyim. Hayır bir de Wano'da Zoro'yu amiral yapan adamsın sen. Doktor bu ne derler adama. :/
Yok hacı yanlış anladın. Ben Luffy'nin olası bir g5 vitesinde Craker'i yamultacağını söyliyim. Belirtmek istediğim, şu anki Craker'e denk olmayan Luffy'nin g5 'ten sonra geçeceği aşamalardı. Önce denk sonra güçlü olur sisteminde bir sıralama yaptım. Yoksa g5'te Luffy çok net kazanır Craker karşısında.

Tek katılmadığım nokta Yonko Commanderlar arasında o kadarda belirleyici bir fark olmaması.Sağ kollar her zaman özeldir ona itirazım yok fakat Marinefordda Jozu,Vista,Marco yakın güçte gibi gösterildi. Katakuri,Cracker ve Smothieden o denli güçlü değildir fakat belli bir farkı vardır tahminimce.
Olabilir, görmek lazım. Avantaj-dezavantaj durumu da belirleyici olabilir. Ama her şekilde Şu anki Luffy ile Katakuri arasında çok net bir fark var. Olası g5'in yapacağı en iyi iş Katakuri'yi yenmek olur. Zaten bu adamı yendin mi net oğlu net amiral gücündesin demektir. Ben zaten Zoro ve Luffy'yi sonraki p-uplarından sonra amiral olarak göreceğimi epey zamandır söylüyorum.

Kuzuri

Konunun Zoro ve Mihawk ile alakası dahi yokken sırf algı oluşturarak kendi savunduğu Zoro= Luffy fikrini o noktada normal bir şey ve serinin bir yasasıymıs gibi gösterebilmek için her defasında bu şekilde yorum yazan tipi umarım bütün forum farkediyordur. Kardeş bir bit. Olmadık hayali bir karakteri sırf Zoro adlı karakterden önde olacağını bildiğin için her aşamada Luffy adlı karaktere karalama kampanyası yürütmek sürekli o karakter hakkında aşağılayıcı nitelikte sıfatlar kullanmak felan... Anlamayanlar ise arkadaşın bütün yorumlarına baksın dediğimi anlayacaktır.

He sonuçta Zoro Kami Samadır. Zoro'nun gotunun kılı...:respect::respect::respect:
Hahaahhaahhaa lan ne guldum ha :) sonuna kadar hak veriyorum

Oda istese BM yi indirir mi?Bence hayır.ODa istese BM ye tek de yedirtir.Bunu savunan çıkmayacaktır galiba.Bu adamın kurduğu bir dünya düzen var .kaç bölüm oldu bunun üzerine gidiyor.Bana göre şuan BM nin düşme ihtimali yok.İnerse seriyi bu yüzden bırakacağımı söylemiştim iddiada.

BM neden inmez öyleyse bana göre.
GL nin aksine NW de hüküm süren zirve korsanlar arasında büyük bir denklik var..Serinin ilk yarısında luffy, karşılaştığı düşmanların zorluk seviyesi artarak kendisi de buna mükabil benzer oranlarda güçlendi.Dünya 2 ye bölünmüş durumda Zaten.Serinin belirli bir kısmına kadar böyle olacağını düşünüyorum daha o kısımlara gelmedik bence.İlk Hody,sonra Cc Dof ardından cracer .2 yıllık eğitimin katkısını cc ve Hodyde hiç zorlanmadan geçtiğini gördük.Dof ve craker e geldiğinde oda bize luffynin seviyesi hakkında bilgi verdi çoğunuz bu bilgiyi görmeZden gelseniz de. Luffynin kraker ve Dof seviyesinden yonkou seviyesine çıkması için arasına 2 3 seviye artışı girmesi gerekiyor bence.Seri sonunda luffynin olacağı seviyeden bahsediyoruz sonuçta.Daha nw nin başında bu güce sahip olması saçma olurdu ki oda bize luffynin seviyesi hakkında bilgi verdiğini söylemiştim .

Bunun dışında NW gl den farklı .Direk yonkoular adalara hükmediyor.Baştaki bossa saldırsan yonkoulara saldırmış sayılıyorsunuz. Yollarınız kesişmek zorunda.Belirtiğim seviyeden Bir yonkouyu tek başına almak imkansız bence.Bu yüzden ilk düşecek yonkounun tek başına değil de büyük yardımlı düşeceğini düşünüyorum.Super novalar + moria faktörü.Bu olaydan önce araya 1 2 boss vs olay daha girebilir.Çünkü bu olay olduğunda var olan düzen bozulmuş olacak.Ya yerini luffyler dolduracak ki düzende yer edebilmesi için seri sonu gücüne yakın olması gerekiyor bu bira zor ama olabilir.ya da işlere denizciler devrimciler de girip NW karman çorman olacak.Luffy kendine yeni boss edinip raftaele Bb ile karşılaşmaya gidecek

.Şimdi BM neden inmez.Tek indirir diyenleri muhatap dahi almayayım. Kaido yardımlı inebilir diyorsun ama BM neden inmez diyosun?Dediğim gibi belirli bir düZen var bu düzenin bozulması olayların kırılma noktası olacak.Koskoca 30 adalı imparatorluk bunlar.Yoldan elini kolunu sallayarak geçip indirip birşey yokmuş gibi devam edemezsin.Koskoca düzen yıkılacak ki Odanın buna göre olayları hazırlaması lazım.Bu dediğin şey 1 defa olacak Odanın bunu kime hazırladığı da bariz bence.Yoksa değil mi?

Luffynin Dof craker seviyesinden yonkou seviyesine çıkması 2 3 boss fight önce ya da sonra hikayenin gitmesi açısından 1 yardımlı yonkou indirme olacağını tahmin ediyorum.Bu da zaten hikayenin bitimine denk geleceği seviyeye taşıyacaktır Bb den önce.

Şuana kadar hikayeyi boşverin sadece luffynin yaptığı şeylere,davranışlarına bakarak bile düşmeyeceği bariz.Aksini iddia edenler 5 10 bölüme görüşeceğiz.Bunlar neyse de Bm yi luffynin Katakuriyi sanjinin alacağını iddia edenler luffy smothiden sopa yiyince nasıl davranacaklarını merak ediyorum

Konunun Zoro ve Mihawk ile alakası dahi yokken sırf algı oluşturarak kendi savunduğu Zoro= Luffy fikrini o noktada normal bir şey ve serinin bir yasasıymıs gibi gösterebilmek için her defasında bu şekilde yorum yazan tipi umarım bütün forum farkediyordur.
Uykusuzluk beni şu cümle ile sınadı. :( 3 kere okudum.

Uc komutanin birbirine yakin gucte oldugunu dusunuyorum ben de. Elbette En guclusu Katakuri olacak sekilde siralaniyorlardir. Bir dovuste sonucu belirleyen cok faktor oluyor. Katakuri Logia mesela. Jinbei - Luffy birlikte dovusseler Logia savunmasini ve KH sini asabilirler mi merak ediyorum acikcasi. Crackerin BH'sinin saglamligina vurgu yapilmisti. Ama Nami gibi bir anti vardi o savasta. Burada da Nami ve Jinbei var evet ama bilemiyorum bu adamin KH'si cok ilginc. Kendimi tekrar etmeyi sevmiyorum ama tekrar belirtmek istiyorum:
BM inmez arkadaslar. Anormal bir vucuda sahip, handikapini da kullanamadilar. Luffy - Jinbei - Sanji - Bege - Germa - Pedro ayni anda dalsalar yine inmez bu kadin. Vucut sertligine inanilmaz vurgu yapilmasinin yani sira Oda aslinda anlamamiz icin Roger'in savasmayi tercih etmedigini dipnot gecti. Sag salim kacsinlar bu bile buyuk ses getirir. Sonucta kadinin en onem verdigi seylerden biri cay partisi, bunu mahvetmekle kalmayip, Germanin teknolojisini elde etme firsatini elinden aldilar. Millete karsi aglatarak falan madara ettiler. Bir de kacarlarsa BM'in rezilligi diz boyu olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık