Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Su an bazilari Luffy BM ye karsi tek basina dovusiyor diye dusunenler var mangayi okumiyorlar galiba. Resmi brook kirdi pastayi ayna sayesinde hayvanlari klonlayarak batlattilar luffy BM ye resmi jimbei ve pedronun yardimiyla gosterdi. Bu bir ittifak savasi ve grupca BM yi cildirttilar ve bilincini yitirdiler boylece çaylaklari bayilttilar. Simdi ise BiG father vs BIG mom dovusunu merakla bekliyorum.

Ben bunu şuan uydurarak yazdıysam Oda'dan 20 farklı spekülasyon görebiliriz. Luffy kaçmaz, o yüzden saldırır, o yüzden BM de düşmek zorunda. diye bir zincirleme spekülasyon tamlasına gerek yok.
Luffy'nin indirmediği o kadar Boss var ki. Buna göre düşünseler inmeyeceği anlaşılır zaten. İstediğini aldı Luffy. Bir BAA sorunu var. Zaten kehanete göre yerle bir olması gerekiyor. İnmemesi için bir neden daha :D

Ben bunu şuan uydurarak yazdıysam Oda'dan 20 farklı spekülasyon görebiliriz. Luffy kaçmaz, o yüzden saldırır, o yüzden BM de düşmek zorunda. diye bir zincirleme spekülasyon tamlasına gerek yok.
En kötü o yeraltı tayfadan biri ihanet eder derin bağlantılarla,den den mushilerle falan denizcileri çağırır ne bileyim.

En kötü o yeraltı tayfadan biri ihanet eder derin bağlantılarla,den den mushilerle falan denizcileri çağırır ne bileyim.
Elbette her şey mümkün. Ki en arc başında yazdığım gibi çocuklardan ihanet bekliyorum. Opera, Pudding, Brülee şuan ölüler. Bu çocukların da hikaye içinde hayatlarının güvenceye alınması gerekiyor. Topluca Impel Down'ı boylasalar bile ölmez en azından.

Denizciler bir yonkou ya kendi mekanında saldırırsa seri gerçekten hızlandı demektir.
Kendi mekanı ama orada bulunan Luffy,Jimbei,CC,Gemma falan indirebilir bir çok sağlam elemanı Momun tayfasından.Denizcilere ise sadece arta kalan Yonko ve bir kaç elemanını o kaos halinde aradan çıkarmak kalır.
Fakat bu hamle korsanları kendi arasında kenetleyebilir belki.

Kafadan en az 2 gömlek var arada. Bir p-up'ın hiç ama hiç yetmeyeceği bariz zaten. Bir de Luffy p-up alsa bile Bigmom'ı alır demiyor millet. Aradaki farkı kaçırmamak lazım. P-up almış Luffy+sağlam yardımdan bahsediliyor. Zaten Kaido'da böyle olmayacak mı? Luffy güzelinden bir güç artışı yaşayacak ve yanında da Law, Kid, Moria falan artık rastgele kombinlere göre Kaido düşecek işte. Yani Kaido'ya yapılan tarife Bigmom için de yapılabilirdi, eğer gereken müttefik sayısına ulaşılabilseydi. Ama olmadı. Kayıpsız kazasız oradan kurtulsalar yeter şimdilik.

Not: Katakuri'yi amma da abarttın, bir p-up onu aşmak için fazlasıyla yeterlidir diyeceğim de sen galiba Katakuri'yi amiral seviyesinde görüyordun. Değil mi? O şekilde düşünüyorsan denk ya da biraz güçlü olarak düşünmen doğal tabi. Bana sorarsan Kata abimiz o seviyenin adamı değil.
Luffy daha Kraker'in dengi değil. Alacağı bir power up onu önce Kraker'e denk yapacak, o seviyenin üzerine çıkaracak, Smoothie'nın dengi yapacak ve o seviyenin üstüne çıkaracak, sonra da Katakuri'nin dengi yapıp belki üstüne çıkaracak. Yani şu anki Luffy ile Katakuri arasında bile en az 3 gömlek fark var. Ee Luffyden 3-4 gömlek üstte olan adam da bir zahmet amiral ayarı olsun bea :)

Luffy daha Kraker'in dengi değil. Alacağı bir power up onu önce Kraker'e denk yapacak, o seviyenin üzerine çıkaracak, Smoothie'nın dengi yapacak ve o seviyenin üstüne çıkaracak, sonra da Katakuri'nin dengi yapıp belki üstüne çıkaracak. Yani şu anki Luffy ile Katakuri arasında bile en az 3 gömlek fark var. Ee Luffyden 3-4 gömlek üstte olan adam da bir zahmet amiral ayarı olsun bea :)
g2&g3 ve g4 farkı kadar g4-g5 farkı olursa Cracker'in atomunu bulamazlar lae. Sen ne diyon? :S Tayfa 6-7 kez p-up almayacak. Böyle düşünüyorsan yanıldığını belirteyim. Hayır bir de Wano'da Zoro'yu amiral yapan adamsın sen. Doktor bu ne derler adama. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık