Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya arkadaşlar kan yok diyorum tek lokmada yedi diyorsunuz. Tek lokmada insan yiyen kişi aynı lokmanın kıyafetlerini nasıl Dışarda bırakıyor ? Oda onepiece kitlesini belli yaş üstü yapmamak için yapmıştır olsa olsa yoksa kan olmadan böyle bişey olmaz
Elbiseler ile yemesi farklı,bu farklı.Okuyucu üzerinde bu daha çok etki bırakır.Diğer türlü kaçmış derdik,ama kıyafetler yerde.Manyak değiller çıplak kaçsınlar.Kan çizmiyor ama katliamı kıyafetler aracılığı ile gösteriyor.

Ya arkadaşlar kan yok diyorum tek lokmada yedi diyorsunuz. Tek lokmada insan yiyen kişi aynı lokmanın kıyafetlerini nasıl Dışarda bırakıyor ? Oda onepiece kitlesini belli yaş üstü yapmamak için yapmıştır olsa olsa yoksa kan olmadan böyle bişey olmaz
Elbisenin tamamı değil, bir parçası var sadece. Çekerken yırtılmış olabilir. Kan olmadan da gayet böyle bir şey mümkün. Yemekten önce masanın uzaktan görüntüsüne bakarsan, Linlin'in yanında diğerlerinin küçücük kaldığını görebilirsin. Ki oradaki çocuklar kızın eline sığıyor. Ağzı da elinden çok daha büyük.

Nedense ben o çocukların yenmediğini düşünüyorum, bunlar hep Carmelin oyunları.:)

BM düşecekse 2 sayılık Fb yetersiz. Devamı gelmeli ve ayrıntılı olmalı ki düşsün yoksa BM düşmez.

BM hepsini mideye indirmemiş olabilir.. Çünkü hatırlarsanız BM'den bütün çocuklar korkuyordu en başta yok ayı tekledi bilmem ne diyerek. Hep Caramel Ana onu sevmelerini söyledi. Linlin'in devlere yaptığı katliamı gördükten sonra hiçbiey olmamış gibi oynamaya devam etmeleri biraz mantıksız kalıyor o yüzden plan yapıp BM'yi terk etmiş olabilirler. Yedi bizi süsü verip falan. Yemiş olması bence daha güzel orası ayrı. :D

Lokma gibi yemiştir. Twist daha güzel bir şeye yapılır. Yememiş olması daha kötü bir senaryo. Yemiştir her türlü.

Carmel anayi yerken diger cocuklarin, en azindan büyük bir kisminin, kactigini düsünüyorum. Kimse kuzu kuzu oturup siranin kendisine gelmesini bekleyecek degildir herhalde. Öyle bir sahneye sahit olan cocuklar da Bm ne kadar seslenirse seslensin saklandiklari delikten cikmaz.

Oda gibi bir ters köşeci olunca hepsinin yaşıyor olma ihtimali hep %1 de olsa duruyor.

Ama ölmüş olsunlar ya. Istesem yaşamalarını. FB'nin etkisi biter çünkü.

Big Mom ne kadar 5 yaşındaki velet için dehşet bi güce sahip olsada Carmel'in elinde mis gibi ruh meyvesi var. Mom katır kütür yerken hiç mi savaşmadı bu kadın yani? Pandora gibi hayvani bir şey yapabilmiş. Bu yeme olayı benim tam kafama yatmadı açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık