Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumun hepsi koca ana yemiştir demiş ama ben yediğini sanmıyorum. En azından öyle ümit ediyorum. Baya sağlam ilerliyor OP. Ana çocukken bile ne güçlüymüş öyle, kılıcı kırıp yere çaldı devi. Bege'nin elinde patlayacak füzeler.

big mom'ın açlık çılgınlığını gösterdiği ilk sahne.

bir tatlı ismi olarak croquemboche özellikle göstermiş oda anlamış olduk.

İyi ilerliyorda verdiği malzemelere pek kafamı yormuyorum varsa @Chaos Bringer 'de birşeyler vardır :D
Şöyle bir teori vardı,

Charlotte Linlin = Big
Dağ Cadısı Carmel = Ana

Big Mom tek kişi değil şuan. O son çay partisinden beri Carmel, BM'in içinde ruh olarak yaşıyor. BM'i kontrol ediyor. Buna kanıt olarak ise çocukken nazik ve düşünceli olan BM kötü birine dönüşmekle kalmayıp, Carmel'in pratik zekası ve planlaması şuan BM'de duruyor. BM tarafından vücudunu kaybettiğinde ruhu içinde sıkışıp kaldı. Yani, Brook'un ruhunun dönebileceği bir vücut bulunmasaydı, o ruha ne olurdu. BM'in içinde kalmadan önce son yaptığı şey yüzünün resmini bir çerçeveye koymak oldu Carmel'in. Bu kendisini bir şeye bağlaması gerektiğinden dolayı oldu. Bi nevi hortkuluk gibi. Bu andan sonra ortada bir bedeni de olmayınca Linlin'in içinde kaldı.
Daha sonra Big Mom lakabını aldı. Yetim çocuk satıp para yaparken şuanda kendi çocuklarının kan gücünü kullanıyor.
Bu yazdığım teoriden en çok Big ve Mom'ın ayrı 2 ruh olması fikrini seviyorum.

Onun dışında şöyle bir düşüncem var.

Kureha = Cadı
Carmel = Dağ cadısı
Dadan = Dağ haydutu
Bakkin = ...

Bu 2'li arasında bir ilişki bulunabilir. Carmel yaşasaydı 143 yaşında olacaktı. Kureha ise 141 yaşında. Dadan, kıvırcık. Bakkin ise düz saçla çizilmiş durumda. Kureha ve Carmel yani 2 cadı, dalgalı saçlarla çizilmiş durumdalar. Ayrıca Kureha'nın yaş sırrı için ope ope no mi ile nihai gençlik ameliyatı teorileri kaynıyordu. Soru soru no mi, ona ömür ekleyebilir. Bu da yaşını açıklamış olur.

Eğer Linlin krize girmiş ve girerken h.haki patlatmış ise kimsenin oradan kaçmaması anlam kazanabilir. Tabi hepsi yenilmiş ise.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık