Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamyamlık Toriko'ya mahsusmuş demek. :(

Güzel bölümdü. İlk çıktığından beri bu hatun insan yiyor geyiği vardı, sonunda istediğiniz oldu.
Yamyam masal cadısı tiplemesi de yerine oturdu böylece.
Yalnız meyve bu şekilde geçerse fena trol olur. :oleyo:

Şehzade Cavendish hazretleri :a:

Haftaya ne olur acaba? Ruh meyvesi çok güçlü bir meyve. Devi yenmesini bekliyordum ama bu kadar da değil :D Carmel Ana'da bir şey olduğu belliydi. Big Mom haftaya delirir adayı falan yer :D

Linline cidden üzüldüm la çok acıklı hikayesi.Linlin Carmel anayı falan yediğini düşündüğü için ve bunu kendine kabul ettiremediği için ağır bir travma yaşamakta fakat çocukların falan yendiğini düşünmüyorum.Farklı bir şekilde ortadan kaybolmuşlardır.Meyveyide sonradan kendi istihbaratı sayesinde bulmuştur linlin.Oda bu taktiği çok kullanıyor,düşmeyelim tuzağa bu sefer :D
Kaidou ve Linlin güncel serinin zirveleri şuan.Shanks ve BBdeki potansiyel ise daha fazla fakat daha maximumlarında değillerdir diye düşüyorum.
Gelecek arc Kaidounun düşmesi falan o kadar kolay gözüküyor ki Marco ittifakı ve tayfanın geri kalanıyla beraber, Oda bu arc Linline şov yaptırıp "Yok artık Kaidou gelecek arca nasıl düşecek?!" diye sordurmak istiyor bence.
Bege,Jimbe,Pedro ve belki Sanjiden en aşağı 2si gidici yazıyorum buraya.
Luffynin ödülde 1m'e yaklaşır :)

Bir ara Carmel ile Linlin'in aynı bedende olabileceği geçiyordu aklımdan, tıpkı Cracker'ın bisküvi askerinin içinden çıkması gibi. Gerçi aynı beden olayı kısmen tuttu sayılır sonuçta kadını gömmüş mideye :D Tabii ben daha farklı bir senaryo bekliyordum ama böylesi de güzel olmuş. Hak etmiş pislik Carmel. Üzüldüğüm tek nokta çocuklar oldu :(

Yamyamlık Toriko'ya mahsusmuş demek. :(

Güzel bölümdü. İlk çıktığından beri bu hatun insan yiyor geyiği vardı, sonunda istediğiniz oldu.
Yamyam masal cadısı tiplemesi de yerine oturdu böylece.
Yalnız meyve bu şekilde geçerse fena trol olur. :oleyo:

Şehzade Cavendish hazretleri :a:
O güneşle ilgili bişey de çıkabilir:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık